grafikerim iş arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - grafikerim iş arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar grafikerim iş arıyorum Şehir: Ankara Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: corel iyi photoshop iyi indesign orta İş deneyimi ve içeriği: 1 seneye yakın matbaa ajans ve ...

haya mk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haya mk

Grafiker / Ankara

Alt 19-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

grafikerim iş arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: corel iyi
photoshop iyi
indesign orta

İş deneyimi ve içeriği: 1 seneye yakın matbaa ajans ve dijital baskı merkezinde çalıştım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: şartlarım.09.00 -18.00 arası 800 tl yemek artı sigorta .kızılay maltepe iskitler kazım karabekir ulus taraflarında çalışabilirm.ilgilenen varsa öm den tel bırakırsa dönerim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları grafikerim iş arıyorum - Türkiye Geneli - grafikerim iş arıyorum - Türkiye Geneli ya da grafikerim iş arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | grafikerim iş arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap