Grafikerim free çalışmak istiyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Grafikerim free çalışmak istiyorum - Türkiye Geneli ...

Water_Lily isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Water_Lily

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafikerim free çalışmak istiyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Evimde sürekli internet var gün içindeki taleplerinizi dakik bir şekilde karşılayabilirim.İlgilenenlere görsel örnekler gönderebilirim.

İş deneyimi ve içeriği: Desinatör,garafiker

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar:

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafikerim free çalışmak istiyorum - Türkiye Geneli - Grafikerim free çalışmak istiyorum - Türkiye Geneli ya da Grafikerim free çalışmak istiyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafikerim free çalışmak istiyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafikerim free çalışmak istiyorum - Türkiye Geneli | Grafikerim free çalışmak istiyorum - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

plevneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plevneli

Eğitimci / İstanbul

Alt 19-09-2011 #3
Örnek çalışmalarınız ve CV'nizi kapsul [at] didaktikegitim [dot] com adresine göndermenizi rica ediyorum.
İyi Çalışmalar