Grafikerim , Kurumsal Bir Firmada İş Arıyorum | Antalya - Antalya

Sonuçlanan İlanlar - Grafikerim , Kurumsal Bir Firmada İş Arıyorum | Antalya - Antalya ...

Graphi_cart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Graphi_cart

Grafiker / Antalya

Alt 11-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafikerim , Kurumsal Bir Firmada İş Arıyorum | Antalya

Aranan Şehir: Antalya

Program/Seviye: Adobe Photoshop İleri Seviye
Adobe Illustrator Orta Seviye
Adobe Indesign İleri Seviye
Corel Draw İleri Seviye
Canopus Edius İleri Seviye
Adobe After Effects İleri Seviye
Adobe Premiere İleri Seviye

İş deneyimi ve içeriği: Art Artan Fotoğraf ve Reklam Sanayi | Rize (1.5 Yıl Grafiker & Video Montaj)
Arma Grafik | Antalya | Belek (Grafiker)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Yaptığı tasarımlarda kendine güvenen bir tasarımcı arıyorsanız doğru yerdesiniz , Ciddi olan kuruluşlara Cv ve örnek tasarımlar yollanacaktır.Hızlı , kaliteli tasarım yanlızca ciddi ve uzun soluklu çalışmak isteyen firmalar irtibata geçerse sevinirim.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafikerim , Kurumsal Bir Firmada İş Arıyorum | Antalya - Antalya - Grafikerim , Kurumsal Bir Firmada İş Arıyorum | Antalya - Antalya ya da Grafikerim , Kurumsal Bir Firmada İş Arıyorum | Antalya - Antalya da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafikerim , Kurumsal Bir Firmada İş Arıyorum | Antalya - Antalya İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafikerim , Kurumsal Bir Firmada İş Arıyorum | Antalya - Antalya | Grafikerim , Kurumsal Bir Firmada İş Arıyorum | Antalya - Antalya

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

muhtesem37 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhtesem37

Hiç Biri / Antalya

Alt 12-07-2011 #3
reklam ajansına uzun süre çalışabileceğimiz iyi derecede corel draw bilen grafiker

maaş+ssk+yemek

0242 241 0 999