grafikerim matbaa veya ajansta çlışmak istiyorum

Sonuçlanan İlanlar - grafikerim matbaa veya ajansta çlışmak istiyorum Sponsorlu Bağlantılar istanbul/pendikte ikamet ediyorum photohop, corel draw,freehand biliyorum 1 yıllık iş tecrübem var sosyal hakları olan iş arıyorum eğer ilanıma cevap vermek isterseniz özel mesaj veya konuma cevap yazabilirsiniz...... ...

grafikerim matbaa veya ajansta çlışmak istiyorum
Alt 18-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

istanbul/pendikte ikamet ediyorum photohop, corel draw,freehand biliyorum 1 yıllık iş tecrübem var sosyal hakları olan iş arıyorum eğer ilanıma cevap vermek isterseniz özel mesaj veya konuma cevap yazabilirsiniz......

ŞUNUDA BELİRTİYİM BEN GRAFİKER DEĞİLİM AMA ABLAMA İŞ ARIYORUM grafikerim matbaa veya ajansta çlışmak istiyorum
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafik3458 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik3458

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bizim bir arkdaş matbaa ajansına grafiker arıyor.Eğer bulmadıysa bir soruşrurayım
ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 19-06-2008 #3
istanbul/pendikte ikamet ediyorum photohop, corel draw,freehand biliyorum 1 yıllık iş tecrübem var sosyal hakları olan iş arıyorum eğer ilanıma cevap vermek isterseniz özel mesaj veya konuma cevap yazabilirsiniz......

ŞUNUDA BELİRTİYİM BEN GRAFİKER DEĞİLİM AMA ABLAMA İŞ ARIYORUM grafikerim matbaa veya ajansta çlışmak istiyorum
şirine; bu nasıl bir çelişki, iki mesajınızı ben birleştirdim birinde kullandığın programları ve bir yıllık iş tecrüben olduğunu ikincisinde ise tamamen zıt bir mesajla karşılaşıyorum. Hangisi sensin hangisi ablan. Biraz kafam karıştı. Umarım aradığınız iş imkanını bulursunuz.

Saygılarımla

e

Alt 23-06-2008 #4
iki mesajı da ablam adınına yazdım ben sadece photoshop u biliyorum ablama yardım etmek istemiştimgrafikerim matbaa veya ajansta çlışmak istiyorum

Tags
ajansta, çlışmak, grafikerim, istiyorum, matbaa, veya