grafikerim ve istanbulda iş arıyorum.

Sonuçlanan İlanlar - grafikerim ve istanbulda iş arıyorum. Sponsorlu Bağlantılar merhaba ben engin istanbuldan. corel photoshop freehand ve illustrator biliyorum.tabelacı olarak araç kaplama digital baskı ve led biliyorum.freelance olarak kişiye özel çalışmalar yapıyorum.bu bardak vazo tabak veya isteğe ...

graficator isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficator

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba ben engin istanbuldan.
corel photoshop freehand ve illustrator biliyorum.tabelacı olarak araç kaplama digital baskı ve led biliyorum.freelance olarak kişiye özel çalışmalar yapıyorum.bu bardak vazo tabak veya isteğe göre herhangi birşey olabilir.ayrıca özel olarak istenilen durumlarda swarovski taş döşeme işide yapıyorum.cam ve gümüş üzerinede olabilir.ilgilenenlerin özelden mesaj atması yeterlidir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 23-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

graficator

Grafiker / İstanbul

grafikerim ve istanbulda uygun bir iş arıyorum

Alt 25-03-2009 #3
merhaba ben engin. istanbul kadıköyde ikamet ediyorum.
corel draw ileri ,photoshop normal ,freehand normal ,illustrator ve 3Dmax ı giriş seviyesinde biliyorum.
iş deneyimim tabela ve grafik tasarım üzerinedir.
tabela olarak tüm evreleri hazırlayıp uygulama yapabilirim.araç kaplamada buna dahildir.
grafik tasarım konusunda ise cam sektöründe 3 yıl tecrubeliyim.cam üzerine yapılabilecek tum safhaları bilir ve uygularım.
referans için cv mi gönderebilirim.
son olarak kendim hakkında 28 yaşındayım.içki ve sigara kullanmam.rahat ve sıradan bir hayattan başka istediğim herhangi bir şey yoktur.
kalkinan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalkinan

Baskıcı / İstanbul

Alt 27-03-2009 #4
Merhaba,
İstanbul ümraniyede digital baskı konusunda faaliyet gösteriyoruz, grafiker ve uygulama yapabilecek bir elemana ihtiyacım var.
ilgilenirseniz *******************7 den beni arayabilirsiniz.

Mustafa kalkınan
ramazanince isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ramazanince

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-04-2009 #5
slm bizle çalışmak isterseniz uçlerreklam sayfasından bizi inceliyebilirsin gelin görüşelim

graficator

Grafiker / İstanbul

grafiker olarak denizlide iş arıyorum

Alt 11-01-2010 #6
merhabalar.denizlide grafiker olarak iş arıyorum.ilk olarak belirtebileceğim özelliklerim
photoshop iyi
corel draw çok iyi
illustrator normal
freehand normal
dreamweaver başlangıç.
digital baskı, araç kaplama, araç giydirme, tavan ve tabela tasarımında bilgi sahibiyim.
ayrıca reklam üzerine de bilgi sahibiyim.

Tags
grafik iş denizli, grafiker arayanlar, tabela grafik tasarim