grafikerkartal tipografi

Tipografi Tasarımları - grafikerkartal tipografi ...

grafikerkartal tipografi
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

grafikerkartal tipografi

Alt 30-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

grafikerkartal tipografi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 30-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yaklaşık 30 kişi incelemiş ancak kimse yorum yapmamış.Konu ile az da olsa alakası olduğu için bir şey yazmak istiyorum ;
Ben bunca senelik tecrübeme dayanarak bir tesbitte bulunmak istiyorum.Eğer herhangi bir eser hakkında yorum yapılmıyorsa bu eser ya çok iyidir yada çok kötüdür.Buradaki tereddüt iyi ile kötüyü ayırt edememekte.Dolayısıyla kimse baltayı taşa vurmak istemiyor grafikerkartal tipografi
Biraz bilmece gibi oldu belki ama anlayan anladıgrafikerkartal tipografi

Çalışmaya gelince;

Volkancım !
Son zamanlarda sitede gördüğüm bazı tipografi çalışmaları vasıtasıyla, hiç denemediğim halde bende bir merak uyandı.Senin bu çalışmanda onlardan bir tanesi.Gerek seçtiğin zemin gerkse kullandığın renkler çok uyumlu.
Emeğine sağlık.Tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-12-2009 #3
Yaklaşık 30 kişi incelemiş ancak kimse yorum yapmamış.Konu ile az da olsa alakası olduğu için bir şey yazmak istiyorum ;
Ben bunca senelik tecrübeme dayanarak bir tesbitte bulunmak istiyorum.Eğer herhangi bir eser hakkında yorum yapılmıyorsa bu eser ya çok iyidir yada çok kötüdür.Buradaki tereddüt iyi ile kötüyü ayırt edememekte.Dolayısıyla kimse baltayı taşa vurmak istemiyor grafikerkartal tipografi

Çalışmaya gelince;

Volkancım !
Son zamanlarda sitede gördüğüm bazı tipografi çalışmaları vasıtasıyla, hiç denemediğim halde bende bir merak uyandı.Senin bu çalışmanda onlardan bir tanesi.Gerek seçtiğin zemin gerkse kullandığın renkler çok uyumlu.
grafikerkartal tipografi inan yorum falan beklemiyorum ve yazmayacaktım da grafikerkartal tipografi ama gerçekten öyle güzel bi tahlilde bulunmuşsun ki grafikerkartal tipografi dayanamadım grafikerkartal tipografi gerçekten Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 30-12-2009 #4

Çalışmaya gelince;

Volkancım !
grafikerkartal tipografi inan yorum falan beklemiyorum ve yazmayacaktım da grafikerkartal tipografi ama gerçekten öyle güzel bi tahlilde bulunmuşsun ki grafikerkartal tipografi dayanamadım grafikerkartal tipografi gerçekten Teşekkürler...
Volkan emegine sağlık diyorum.
Nihat Bey Çok güzel bir analiz yapmış katılıyorum kesinlikle...
Ve ruhsal durumun karmaşası renkler ve Materyaller vs. vs. ile gayet açık..
Eger seni mutlu ettise bu çalışma aslında çokta fazla kişinin yorumuna da gerek yok çalışman baltalanmaktansa hiç yorum yapılmamasın daha iyi...

Emegine sağlıkk tipografik çalışmalrının devamını dilerim....
Bu mesajdan alıntı yap

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-12-2009 #5
Volkan emegine sağlık diyorum.
Nihat Bey Çok güzel bir analiz yapmış katılıyorum kesinlikle...
Ve ruhsal durumun karmaşası renkler ve Materyaller vs. vs. ile gayet açık..
Eger seni mutlu ettise bu çalışma aslında çokta fazla kişinin yorumuna da gerek yok çalışman baltalanmaktansa hiç yorum yapılmamasın daha iyi...

Emegine sağlıkk tipografik çalışmalrının devamını dilerim....
grafikerkartal tipografi ya tabiki haklısın baltalanmaktansa sessizliği bende tercih ederim grafikerkartal tipografi güzel yorumun için teşekkürler arkadaşım grafikerkartal tipografi
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?