Grafikerler Aranıyor (tam Zamanli)

Sonuçlanan İlanlar - Grafikerler Aranıyor (tam Zamanli) Sponsorlu Bağlantılar Sirkeci- Eminönü’nde bulunan ajansımızda TAM ZAMANLI olarak görevlendirilecek; Web sitesi arayüzü, CD arayüzü, Katalog, Broşür vs. tasarımı konusunda görev alacak, hızlı çözüm üretebilen, Tercihen: Üniversitelerin grafik ve tasarım ...

Alt 24-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sirkeci- Eminönü’nde bulunan ajansımızda TAM ZAMANLI olarak görevlendirilecek;
Web sitesi arayüzü, CD arayüzü, Katalog, Broşür vs. tasarımı konusunda görev alacak, hızlı çözüm üretebilen,

Tercihen:
Üniversitelerin grafik ve tasarım bölümlerinden mezun,
Grafik alanında en az 1 yıl deneyimli, (Web sitesi arayüz tasarımında deneyim, tercih nedenidir)
Freehand, Illustrator, Fireworks / Photoshop programlarına hakim,
Yetenekli, eli hızlı ve tasarım konusunda kendine güvenen çalışma arkadaşlarının,

CV'lerini ve portföylerini bekliyoruz.

Hakkımızda:
Firmamızın ana faaliyet konuları:

--Web sitesi ve Web uygulamaları geliştirme,
--İnteraktif CD hazırlama,
--Dijital katalog hazırlama şeklinde özetlenebilir.

Bunların yanında, mevcut müşterilerimizden düzenli olarak gelen

--Katalog,
--Broşür,
--Banner tasarımı

taleplerine de cevap vermekteyiz.

Çalışma şartlarımız:
PZT-CUMA: 09.00-18:00
CUMARTESİ: Normal şartlarda Cumartesi günleri mesaimiz bulunmamakla birlikte, sıkışık dönemlerde gerçekleştirilebilir.

NOT: Firmamızda PC kullanılmaktadır.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 29-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben çok deneyimli biri değilim ama lisede grafik tasarım bölümünden Marmara ünidende tasarım ve basım yayımcılık matbaa bölümünden mezunum.Perpada 3 ay çalıştım ve çıktım.Lise sondada Çağaloğlunda Beril reklamcılıkta staj gördüm.Şimdi güzel,temiz,saygılı insanların bulunduğu ve kendimi geliştirip iyi bir grafiker olucağım bir iş yeri arıyorum bana yardımcı olurmusunuz acaba?
aomeroglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aomeroglu

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2008 #3
1,5 yıl ajans olmak üzere 3 yıl deneyimli grafikerim.
İlanınızı inceledim. İyi derecede photoshop ve freehand kullanıyorum, swishmax(flash) ve web tecrübem var. 25 yaşında askerliğimi tamamlamış durumdayım.
En son çalıştığım ajansta, müzik sanatçılarının albüm ve promosyon tasarımlarını yapmaktaydım. Örnek olarak : Ufuk YILDIRIM - Aysu BAÇEOĞLU - Alihan - Meriç v.s. son albüm tasarımları bana aittir. Askerlik dolayısıyla işten ayrılmak zorunda kaldım. 500 evlerde oturmaktayım. İlgilenirseniz, örnek işlerimle ve cv ile başvurabilirim. Abdullah ÖMEROĞLU [COLOR="Red"]PM (ÖZEL MESAJ) yolu ile iletişime geciniz...[/COLOR]
Teşekkürler . İyi Çalışmalar
slmmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slmmm(30)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 01-04-2008 #4
merhaba benim 3 yıl deneyimim var coreldraw,phoshotop biliyorum ilgilenirseniz sevinirim
ebusseyf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebusseyf

Grafiker / İstanbul

Alt 01-04-2008 #5
ben corel-freehand-photoshop-inDesign-flexisign pro birazda illustrator-Quark biliyorum daha önce renk ayrınmında çalıştım 1 yıldan fazla 7 senedir matbaa sektöründeyim
ayaz_tuna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayaz_tuna

Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2008 #6
sizinle çalışmak isterim. photoshop,coreldraw,freehand,QuarkXpress kullanıyorum.

grafiker aranıyor

Alt 03-05-2008 #7
erzurumda calısabilecek freehand-photoshop-inDesign-llustrator-Quark bilen eleman arıyoruz.
Alt 03-05-2008 #8
macintos bilgisayar
Alt 03-05-2008 #9
slm ben eskişehirliyim 2 yıllık grafik bölümünden mezun olucam bu yıl iş arıyorum... photoshop ve frehand programlarını biliyorum
gökhanadem_85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gökhanadem_85

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-06-2008 #10
Grafikerlik Işi Arıyorum Acil Olarak!grafikerlik Eğitimimi Netron Bilişim Akademilerinden Aldım.freehand.photoshop Ve Quark Express Programlarına Hakimim.temiz,düzenli Ve Titiz çalışırım!ilgilenirseniz Sevinirim
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
banner, brosur, grafik, katalog, tasarim, web arayuzu