GRAFİKERLER ARIYORUZ (ÜMRANİYE) - İstanbul

İş Veren İlanları - GRAFİKERLER ARIYORUZ (ÜMRANİYE) - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar GRAFİKERLER ARIYORUZ (ÜMRANİYE) Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: INDESIGN, FREEHAND, PHOTOSHOP vb.... Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: ...

bakara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bakara

Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

GRAFİKERLER ARIYORUZ (ÜMRANİYE)

Program/Seviye: INDESIGN, FREEHAND, PHOTOSHOP vb....

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: ADOBE PROGRAMLARINA HAKİM ÖZELLİKLE, INDESIGN, FREEHAND, PHOTOSHOP PROGRAMLARINI ÇOK İYİ KULLANABİLEN, ÜRETİCİ RUHA SAHİP VE EN ÖNEMLİSİ SAHİPLENME DUYGUSUNA SAHİP... ARKADAŞLAR ARIYORUZ...

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları GRAFİKERLER ARIYORUZ (ÜMRANİYE) - İstanbul - GRAFİKERLER ARIYORUZ (ÜMRANİYE) - İstanbul ya da GRAFİKERLER ARIYORUZ (ÜMRANİYE) - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | GRAFİKERLER ARIYORUZ (ÜMRANİYE) - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
GRAFİKERLER ARIYORUZ (ÜMRANİYE) - İstanbul | GRAFİKERLER ARIYORUZ (ÜMRANİYE) - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
bakara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bakara

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2011 #3
ilanımız günceldir
Bu mesajdan alıntı yap
Atillagrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atillagrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2011 #4
İstanbul avrupa yakasında iş aramaktayım - İstanbul

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Program/Seviye: ilüstrator- iyi
freehand - başlangıç
indesing - İYi
Photoshop - iyi

İş deneyimi ve içeriği: İş deneyimi ve içeriği:3 yıllık bi tecübem var(insert, katalog, el ilanları, Menü, Kartvizit, Afiş, Dergi Vs) işler yaptım... Kendimi geliştirmek istiyorum. Saat sorunum yoktur...

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Cep telefonum 7/24 açıktır... Tecciliyim Grafik tasarım bölümünde okudum meslek lisesi Özelbi grafik kursunda kurs aldım... Şuan Çalışmaktayım.

E-posta:[email protected]

Telefon: 05318715309
Bu mesajdan alıntı yap