Grafikerler.net afiş denemesi

Deneme Çalışmalar - Grafikerler.net afiş denemesi Sponsorlu Bağlantılar Grafikerler.net başlığına uygun bir görsel yapmaya çalıştım umarım beğenirsiniz....

lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 22-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafikerler.net başlığına uygun bir görsel yapmaya çalıştım umarım beğenirsiniz.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Emeğinize sağlık..

Konu başlığınızı değiştirelim, ayrıca çalışma ticari bir amaç taşımadığından konuyu ödevler vedeneme çalışmalar başlığı altından takip ediniz... Bu arada forum kurallarını da okursanız herşey çok daha iyi olacak...
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 22-04-2009 #3
Düzeltmeler için ve ilginize Teşekkür ediyorum Saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap
pckopatim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pckopatim

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 23-04-2009 #4
Gerçekten güzel bir çalışma benim çok hoşuma gitti. Hani gerçekten böyle afiş i dışarda görsem tek sorunu text fontun da bulurdum. Okunması için dikkatli bakılması gerekiyor. İnsanlar afişlere uzun süre bakmazlar. Bir bakışta anlamaları lazım Grafikerler.net afiş denemesi diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2009 #5
Gerçekten güzel bir çalışma benim çok hoşuma gitti. Hani gerçekten böyle afiş i dışarda görsem tek sorunu text fontun da bulurdum. Okunması için dikkatli bakılması gerekiyor. İnsanlar afişlere uzun süre bakmazlar. Bir bakışta anlamaları lazım Grafikerler.net afiş denemesi diye düşünüyorum.
Teşekkür ediyorum Değerli yorumlarınız için Grafikerler.net afiş denemesi
Bu mesajdan alıntı yap