grafikerler.net için küçük bir proje?

Forum Hakkında - grafikerler.net için küçük bir proje? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar forumda gezinirken aklıma birşey geldi sitemizin tasarımı çok güzel ama acaba biraz daha mı renk katsak diye düşündüm. yani her konu ana başlıklarının yanına konuyla alakalı küçük ...

yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Dosya16

Alt 29-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar forumda gezinirken aklıma birşey geldi grafikerler.net için küçük bir proje?
sitemizin tasarımı çok güzel ama acaba biraz daha mı renk katsak diye düşündüm. yani her konu ana başlıklarının yanına konuyla alakalı küçük simgeler mi eklense? site yönetimine de soruyorum. konuyu buraya açtım ki "grafik tasarım" la alakalı olduğunu düşündüğüm için.
konu size saçma gelmesin diye küçük bir görsel de hazırladım. bir bakarsanız sevinirim grafikerler.net için küçük bir proje?
nasıl olur sizce??

Aklıma geldiği kadarıyla ekledim amaç görsel olarakta fikrimi beyan etmek :blush:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 30-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konu hernekadar grafik tasarım olsada asıl yeri burası grafikerler.net için küçük bir proje?

Benim fikrimce gayet güzel olabilir önerin, fakat iki şekilde ele almalı konuyu,

1-) Teknik imkanlar
2-) İhtiyaç

Şimdi önerinizi yönetim bölümünde forum geliştirme kısmında paylaşacağım, tüm yöneticiler orda görüp tartışır. grafikerler.net için küçük bir proje?

Teşekkürler!...
Bu mesajdan alıntı yap
PowerClip isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PowerClip

Grafiker / Adana

Alt 30-09-2009 #3
bence harika olur karışıklık biraz giderilmiş olur. ellerine sağlık meslektaşım...
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 30-09-2009 #4
Konu hernekadar grafik tasarım olsada asıl yeri burası grafikerler.net için küçük bir proje?

Benim fikrimce gayet güzel olabilir önerin, fakat iki şekilde ele almalı konuyu,

1-) Teknik imkanlar
2-) İhtiyaç

Şimdi önerinizi yönetim bölümünde forum geliştirme kısmında paylaşacağım, tüm yöneticiler orda görüp tartışır. grafikerler.net için küçük bir proje?

Teşekkürler!...
Teşekkür ederim. teknik imkanda sanırım pek sorun olmaz çünkü çok küçük boyutlarda yükleneceği için pek bir zararının olacağını düşünmüyorum grafikerler.net için küçük bir proje?
ama dediğiniz gibi yönetim görüp tartışsın grafikerler.net için küçük bir proje?
teşekkür ederim..

bence harika olur karışıklık biraz giderilmiş olur. ellerine sağlık meslektaşım...
Teşekkür ederimm..
Bu mesajdan alıntı yap