Grafikerler.net İçin Yaptığım Bir Reklam Çalışması

Deneme Çalışmalar - Grafikerler.net İçin Yaptığım Bir Reklam Çalışması ...

kck_1999 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kck_1999(23)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Dosya24

Alt 02-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben grafikerler.net için bir reklam çalışması yaptım yorumlarınızı bekliyorum...:tongueout::tongueout:

Ayrıca istenilirse bunun normal boyutlarını site yönetimine verebilirim. Ama istenileceğini sanmıyorum.:sadsmile::sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Pelin grfk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pelin grfk(28)

Grafiker / Antalya

Alt 02-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tek kelimeyle süper olmuş.. Niye istenmesin bence harika Grafikerler.net İçin Yaptığım Bir Reklam Çalışması)
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-12-2010 #3
Bence "1"i daha baskın yapmalısınız. "HAYDİ KATILIN BİZE" deki İ'ler de uçmuş galiba.Grafikerler.net İçin Yaptığım Bir Reklam Çalışması Bir de logodaki antenlerin arasındaki çizgileri eklemenizin amacı nedir? Ampul tellerini anımsatıyor.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-12-2010 #4
ellerinize sağlık fakat;
Ben tasarım namına hiç bir şey göremiyorum ne yazık ki kusura bakmayın :S
Font seçimi, yerleşim, renkler uyum halinde değil, göze hoş gelmeyi bırakın son derece kötü görünüyorlar...
Alt kısımdaki çizimde size mi ait?Hem bende pek bağdaştıramadım...
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

kck_1999(23)

Alt 02-12-2010 #5
Tek kelimeyle süper olmuş.. Niye istenmesin bence harika Grafikerler.net İçin Yaptığım Bir Reklam Çalışması)
Çok Teşekkür Ederim....

Bence "1"i daha baskın yapmalısınız. "HAYDİ KATILIN BİZE" deki İ'ler de uçmuş galiba.Grafikerler.net İçin Yaptığım Bir Reklam Çalışması Bir de logodaki antenlerin arasındaki çizgileri eklemenizin amacı nedir? Ampul tellerini anımsatıyor.

İyi çalışmalar.
Bilmem. Sanırım o benim bilgisayarımda kayıtlı vardı ve sanırım onu gece çizmiştim. Amaç sorma gece ben içmiş gibi oluyorum:rofl:

Ben tasarım namına hiç bir şey göremiyorum ne yazık ki kusura bakmayın :S
Font seçimi, yerleşim, renkler uyum halinde değil, göze hoş gelmeyi bırakın son derece kötü görünüyorlar...
Alt kısımdaki çizimde size mi ait?
O çizimin yarısı benim yarısı babamın. Babam anahatları çizmişti ben de renklendirme vs yaptım. Sonra Adobe'ye sattık (Bu arada babam İkariam Yönetim Takımında Grafik Tasarımcı). Bu şey Adobe Photoshop'ta ana arkaplanlardan biri olarak eklendi.
Bu mesajdan alıntı yap
omergomer35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omergomer35

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya16
Alt 02-12-2010 #6

İyi çalışmalar.
eh artık bana söz düşmüyorr Grafikerler.net İçin Yaptığım Bir Reklam Çalışması
aynn sana katılıyorum tıpkısının aynısı Grafikerler.net İçin Yaptığım Bir Reklam Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-12-2010 #7
Bilmem. Sanırım o benim bilgisayarımda kayıtlı vardı ve sanırım onu gece çizmiştim. Amaç sorma gece ben içmiş gibi oluyorum:rofl:

O çizimin yarısı benim yarısı babamın. Babam anahatları çizmişti ben de renklendirme vs yaptım. Sonra Adobe'ye sattık (Bu arada babam İkariam Yönetim Takımında Grafik Tasarımcı). Bu şey Adobe Photoshop'ta ana arkaplanlardan biri olarak eklendi.
Şaşırtıcı gerçekten de ...
Bu mesajdan alıntı yap

kck_1999(23)

Alt 02-12-2010 #8
Şaşırtıcı gerçekten de ...
Şaşırtıcı olan ne?:anlamadim::anlamadim:
(Bunu sinirli yazmadım yanlış anlama)
Bu mesajdan alıntı yap
N.design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N.design(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-12-2010 #9
burdaki muhabbetin yaş ortalaması nı öğrenebilirmiyim ? (sonra adoba sattık) umarım öyledir...
Bu mesajdan alıntı yap
omergomer35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omergomer35

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 02-12-2010 #10
bak kardesim senin yazıların bana biraz sallıyosun gibi geldi ama neyse
böyle olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları