Grafikerler.net için yaptığım logo

Logo Tasarımları - Grafikerler.net için yaptığım logo ...

keko160 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

keko160(26)

Öğrenci (Grafik) / Mersin

Alt 10-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

umarım beğenir ve eleştirilerinizi eksik etmezsiniz....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MsNEMIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MsNEMIR

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Persfektif sorunu var, gölgelendirmeler yanlış olmuş ve font seçimi yanlış.
Ama renk seçimi güzel.
Persfektif görünümü yeniden düzenlemen gerek, bu da herşeyi baştan yapman demek oluyor.
İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
ßy_folkonsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ßy_folkonsa

Grafiker / Hatay

Alt 19-07-2011 #3
bence aşırı abartılı bir tarafı yok font uyumlu.text'e yakın bir alt gölge eklersen biraz daha düzelebilir..

birde şu persfektif insanın kafasını karıştırıyor..buda demek oluyor ki bir hata var Grafikerler.net için yaptığım logo
Bu mesajdan alıntı yap
bulutxxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bulutxxx

Webmaster / İstanbul

Alt 21-07-2011 #4
güzel ama şöyle bir şey demek isterim bu benim düşüncem bu tip logolar yaygınlaştı artık genelde böyle yapılıyor yanlış anlaşılmak istemem ama yani biraz daha farklı olabilir grafikerle.net sitenin adı yani sitenin adına göre uyuşmamış gibi ama yinede kötü değil...
Bu mesajdan alıntı yap
sero swordson isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sero swordson

Hiç Biri / Antalya

Alt 24-07-2011 #5
ışık nesneye sol üst köşeden vuruyorsa gölgesi sağ arkaya düşmeli ve burada kullandığın gölgeden daha gerçekçi olmalı: köşegen bir cismin gölgesi düzgün elips olur mu?

ikincisi, tasarım güzel olmasına güzel ancak, yeteri kadar ilgi çekici değil.

tekrar, hatta silbaştan yapman daha iyi olabilir. tebrik ederim.

bu arada arkadaşlar hepinize soruyorum hatta site yetkilisi varsa lütfen cevap versin:

logo vb görsel yüklemem için ücret ödeyip özel üye olmam gerekir, doğru mu? şu an yetkililere bu soruyu bile soramıyorum özel mesaj hakkım olmadığından...
Bu mesajdan alıntı yap
25sylar25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

25sylar25

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 24-07-2011 #6
logo yapımı için bana türkçe bir program
önerirmisniz
Bu mesajdan alıntı yap

sero swordson

Hiç Biri / Antalya

Alt 27-07-2011 #7
profesyonel misiniz? o da önemli. amatörsünüz kabul ediyorum:

photoshop ve corel çok yaygın kullanılır. Türkçe olanlarını da bulabilirsiniz.
kullanım rahatlığı açısından photoshop 6.0 (win95-98 zamanlarından)günümüz versiyonlarından daha rahat geldi bana. corel 11 ise bazı grafikerlerden aldığım tavsiye.
Pshop ve corel bir çok yönden birbirinin tamamlayıcısı gibi aslında biri bir konuda diğerinden daha iyi diğeri ise başka bir konuda.

ve bomba: şayet sende yetenek varsa paint'te bile tasarlarsın; ben endüstriyel tasarım bile yapıyorum şaka değilGrafikerler.net için yaptığım logo

tavsiye: internetten program indirilmez gidin elden temin edin.
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 02-08-2011 #8
profesyonel misiniz? o da önemli. amatörsünüz kabul ediyorum:

photoshop ve corel çok yaygın kullanılır. Türkçe olanlarını da bulabilirsiniz.
kullanım rahatlığı açısından photoshop 6.0 (win95-98 zamanlarından)günümüz versiyonlarından daha rahat geldi bana. corel 11 ise bazı grafikerlerden aldığım tavsiye.
Pshop ve corel bir çok yönden birbirinin tamamlayıcısı gibi aslında biri bir konuda diğerinden daha iyi diğeri ise başka bir konuda.

ve bomba: şayet sende yetenek varsa paint'te bile tasarlarsın; ben endüstriyel tasarım bile yapıyorum şaka değilGrafikerler.net için yaptığım logo

tavsiye: internetten program indirilmez gidin elden temin edin.
neden indirilmez?? gerçekten anlamadım Grafikerler.net için yaptığım logo ben yıllardır netden indirdiğim programları kullanıyorum , bu ps içinde geçerli.
Bu mesajdan alıntı yap

sero swordson

Hiç Biri / Antalya

Alt 02-08-2011 #9
neden indirilmez?? gerçekten anlamadım Grafikerler.net için yaptığım logo ben yıllardır netden indirdiğim programları kullanıyorum , bu ps içinde geçerli.
valla ne bileyim. sen memnunsan tamam sorunyok. ama
1.fazla yerkaplamasın çabuk insin diye özelliklerili kısıtlayabiliyorlar
2.onca saat indiriyosun3-4 GB için saatlece zaman geçiyor bir de bakıyosun çalışmıyor bozuk çıkabiliyor.
3.torrentle falan indiriyosun, tam arşivi açacaksın arşiv şifre istiyor, torrent de nereden indirdiğini söylemiyor.

4. ve enönemlisi de tam sürüm bulmak için sattlerce arayabiliyorsun fıtık oluyorsun... gibi. ama benim gibi internet konusunda beceriksiz değilsen+yasal indiriyorsan sorun kalmıyor.

ben elden almak derken antalyada bir abimiz var krek olarak alıyorum(özür dilerim finansal sorunlar işte) :sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 03-08-2011 #10
zaten boyutundan anlarımki tam sürümmü değilmi. mesela cs2 360 küsür mb , cs4-5 1gb boyutunda.üstelik ben kırpılmış ,yani boyutu küçülmüş ps lerde kullandım ama istediğim herşeyi yapabiliyordum. böyle bi tereddüt anlamsız gerçekten.(cs 5 in domusunu kullandım aylarca , içinde herşeyi vardı , full sürümden farkı yok)

ayrıca cd ye para verecek kadar zengin değilim Grafikerler.net için yaptığım logo finansal sorun demişsin ama 3-5 tl de olsa paran gidiyo programlara Grafikerler.net için yaptığım logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları