Grafikerler.net Logosu Tasarımım

Tipografi Tasarımları - Grafikerler.net Logosu Tasarımım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar grafikerler.net sitemizin logosunu kendimce tasarladım görüşlerinize sunuyorum...

kArdesnet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kArdesnet

Öğrenci (Diğer) / Erzincan

Alt 03-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar grafikerler.net sitemizin logosunu kendimce tasarladım görüşlerinize sunuyorum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kArdesnet

Alt 03-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yorumlarını paylaşacak arkadaşlar yok mu?
Bu mesajdan alıntı yap
Nazy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-12-2009 #3
vardır muhtemelende, zaten tasarlanmış bir logoyu tekrar nasıl tasarladığınızı anlamamış olmalılarki yorum yazılmamış:sweating:
Bu mesajdan alıntı yap

kArdesnet

Alt 04-12-2009 #4
Yeniden tasarlamak yerine tasarlanmış olan bu logoya farklı bir imaj katmak istedim diyelim bu daha uygun olur sanırım
Bu mesajdan alıntı yap
beyhanok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beyhanok

Grafiker / Kayseri

Alt 04-12-2009 #5
sevmedim arkadaşım
Bu mesajdan alıntı yap

kArdesnet

Alt 05-12-2009 #6
Saygı duyarım düşüncene ama yanlız beğenmediğin noktayı belirtseydin sevinirdim bende hatamı görüp düzültmeye çalışırdım arkadaşım
Bu mesajdan alıntı yap
selimArslanoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimArslanoğlu

Grafiker / Elazığ

bence

Alt 05-12-2009 #7
bence var olan logo üzerinde değilde daha özgün bir çalışma ile karşımıza çıksan çok daha yorum alabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
p_adisah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

p_adisah

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 09-12-2009 #8
kardeşim güzel olmuş emeğine sağlıkk Grafikerler.net Logosu Tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
ataaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 12-12-2009 #9
tipografi tekniğini kullanarak grafikerler.net görselini yeniden oluşturmuşsun.bu çalışma genel manası ile bir tasarım değilse de nihayetinde bu siteye tüm eklenen işler gibi bir çalışmadır.

arkadşımız buraya size neler yapabildiğini göstermek varsa da hatalarını eksiklerini öğrenip kendini bu yönde geliştirmek istemesi çok tabii bir durumdur.

umarım arkadaşlar bu sitenin sadece ''işte ben buyum, işte böyle çalışırım yedim yuttum oynuyorum bakında dumur olun bakalım'' düşüncesiyle iş yüklenen bir site olmadığının(!) farkındadır.

ben farkında olduğumdan arkadaşımla yaptığı görsel hakkındaki düşüncelerimi nacizane paylaşıcam..

tipografik çalışmaları genel olarak inceledğimizde yazıların ilk bakışta elde edilmek istenen görseli ön plana çıkarması daha sonra ise tipografik düzenin farkedilir olması gerektiğini söylemeliyim.

olusturulan görsel v.s. kontur çizgileri olmamalıdır.kullandıgın renk ve alanlar bu konturleri izleyicinin gözunde belirlemelidir ki işin esprisi de ordadır die düşünüyorum.

çalışmanda bu sebepten bir yanlıs durum seziyorum ve grafikerler.net yazısı kullandıgın siyah arka plan sebebiyle sönük kalmış.siyah yerine en arkadaki beyaz zeminden ayrılacak kadar beyazdan griye geçmiş bir renk seçseydin emınım daha güzel bir etki alabılırdık.bunlar nacizane fikirlerim tabıkı...

emeğine saglık iyi çalışmalar dostum...
Bu mesajdan alıntı yap