Grafikerler.net sitesinde görmek istemediğiniz reklamlar

Forum Hakkında - Grafikerler.net sitesinde görmek istemediğiniz reklamlar Sponsorlu Bağlantılar sayın site yönetimi reklam elbette siteye lazımdır. ihtiyaç ama başka çare ne olabilir böyle bir reklam var böyle güzel bir sitede sizin yapabileceğiniz bir şeyler var mı... inanın ...

serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 15-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

sayın site yönetimi

reklam elbette siteye lazımdır. ihtiyaç ama başka çare ne olabilir

böyle bir reklam var böyle güzel bir sitede sizin yapabileceğiniz bir şeyler var mı...

inanın böyle reklamlar görünce üzülüyorum.. bu tür reklamları nasıl önleyebiliriz...

ilginiz için gerçekten teşekkür ediyorum...
saygılar..

NOT: ins doğru yere konu açmısımdır... Grafikerler.net sitesinde görmek istemediğiniz reklamlar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 15-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlgili reklam içerik sayfalarımızdaki reklam alanından filtrelenmiştir. Şu andan itibaren ihbar edilmiş olan reklam sitemizde yayınlanmayacaktır. Değişiklikler bir kaç saat içinde etkin olacaktır.

Son bir kaç saatini geçiriyor bu sitenin reklamı sitemizde, duyarlılığınız için teşekkür ederiz. Bu gibi reklamlar gördüğünüzde lütfen bu şekilde ekran görüntüsü ile bizimle paylaşınız .

İyi forumlar, konuyu sabitliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 16-10-2009 #3
ilgi ve alakanız için ben çok teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
morgri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

morgri

Öğrenci (Diğer) / Hatay

Alt 25-07-2011 #4
Ya sponsorlu bağlantılar yazıyor belki normal bir reklamdır size göre ama ben grafikerlerin toplandığı bir sitede arkadaşlık, flört sitesinin reklamının yapılmasını uygun bulmadım... Lüzumsuz görürseniz vaktinizi aldığım için kusura bakmayın... Saygılarımla...

Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-07-2011 #5
Ya sponsorlu bağlantılar yazıyor belki normal bir reklamdır size göre ama ben grafikerlerin toplandığı bir sitede arkadaşlık, flört sitesinin reklamının yapılmasını uygun bulmadım... Lüzumsuz görürseniz vaktinizi aldığım için kusura bakmayın... Saygılarımla...

Evet bu reklam google'nin reklam departmanı aracılığı ile sponsor reklam bağlantısıdır. Fakat konuda insanları huzursuz edici ya da toplum ahlakına aykırı bir durum göremediğimi söylemek isterim. Daha önce o tür reklamlar sitemizde çıkmıştı ve belkide yine biz fark etmeden çıkacaktır. Ama bu yukarıda göstermiş olduğunuz türden reklamın o tür bir reklam olduğunu düşünmüyoruz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
morgri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

morgri

Öğrenci (Diğer) / Hatay

Alt 26-07-2011 #6
Evet bu reklam google'nin reklam departmanı aracılığı ile sponsor reklam bağlantısıdır. Fakat konuda insanları huzursuz edici ya da toplum ahlakına aykırı bir durum göremediğimi söylemek isterim. Daha önce o tür reklamlar sitemizde çıkmıştı ve belkide yine biz fark etmeden çıkacaktır. Ama bu yukarıda göstermiş olduğunuz türden reklamın o tür bir reklam olduğunu düşünmüyoruz.
Saygı duyarım Grafikerler.net sitesinde görmek istemediğiniz reklamlar ilgilendiğiniz, bilgilendirdiğiniz için teşekkürler Grafikerler.net sitesinde görmek istemediğiniz reklamlar
Bu mesajdan alıntı yap