Grafikerler.net swf-yeni öğreniyorum..

Flash - Grafikerler.net swf-yeni öğreniyorum.. ...

grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ImageShack - Hosting :: Grafikerler.net

http://img367.imageshack.us/my.php?image=Grafikerler.net2

2 deneme yaptım.yeni öğreniyorum..

bayağı eksiğim var farkındayım ama sizinle paylaşayım dedim....

Bu da başka bir deneme ;

http://img367.imageshack.us/my.php?image=Çelik ****l

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tollyver isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tollyver(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
evet, fena değiller bir acemi için :P sanırım swish gibi bişeyle yaptın Grafikerler.net swf-yeni öğreniyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 05-08-2008 #3
eline sağlık yeni başladığın için pek birşey söylemiceğim Grafikerler.net swf-yeni öğreniyorum.. biraz görsellerle çalış heves olursa yaparsın Grafikerler.net swf-yeni öğreniyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
BATMANCU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BATMANCU

Webmaster / Denizli

Alt 05-08-2008 #4
Bu çalışmaları SwishMax' da yaptın galiba yada buna benzer prog. flash da yapıldığını sanmıyorum.Çalışmalrın yeniye göre fena değil diycem ama yaptıkların hazır olduğunu düşündüğüm için pek bişey diyemiycem.Benden sana tafsiye fazla hazır kullanma özellikle başlarda çünkü ileride çok daha zor şeyler çıkacağı için hevesini kırar ve onlarında hazırına isteyebilirsin.Çok konuştum çalışmaların fena değil bence yeniye göre.
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-08-2008 #5
Ben bunları hazırladınız programdan anlamam. Beklentiniz programi kulanabilme yönünde bir eleştirimi bilemiyorum. Eger öyle ise başarmışsınızdır.
Ben tasarımın geneline yorum yapmak istiyorum.
Renk bilginiz, tipografi uygulamanız, alanı değer ve ölçü açısından kulanabilme başarınız yok denecek kadar azGrafikerler.net swf-yeni öğreniyorum.. Yeni olmanın ve çok çalışmanın ötesinde grafik tasarım eğitimine ihtiyaciniz var...
Bu mesajdan alıntı yap
atalay43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atalay43

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 05-08-2008 #6
swish max galiba güzell olmuşlar grafıkerler.net ıcın yaptığında sıtedın adresının altıdakı taklıt maklıt bısı dıo o sureklı hareketlıydı ve okunması ıcın 2-3 sn dursaydı ıyı olurdu
Bu mesajdan alıntı yap
grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2008 #7
Renk bilginiz, tipografi uygulamanız, alanı değer ve ölçü açısından kulanabilme başarınız yok denecek kadar azGrafikerler.net swf-yeni öğreniyorum.. Yeni olmanın ve çok çalışmanın ötesinde grafik tasarım eğitimine ihtiyaciniz var...
gelişigüzel yapılmış bir çaqlışmadır.asıl grafik tasarım üzerine çalışıyorum.
ve 2 yıllık deneyimimde var.

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap
Sweetce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sweetce

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2008 #8
web tasarıma mı el attın şimdi Grafikerler.net swf-yeni öğreniyorum.. tebrik ederim ilk olmasına göre iyi Grafikerler.net swf-yeni öğreniyorum.. çalıştıkça daha iyilerini yapacağına inanıyorum Grafikerler.net swf-yeni öğreniyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 05-08-2008 #9
Ben bunları hazırladınız programdan anlamam. Beklentiniz programi kulanabilme yönünde bir eleştirimi bilemiyorum. Eger öyle ise başarmışsınızdır.
arkadaş yeni başladığı için bu kadar eleştirmeye gerek yoktu bunlarla uğraşmış sonuç olarak birşeyler yapmış eline sağlık denmesi yeterliydi bence sonucta görsel bişi yaparak öne sürmemiş sadece animasyon denemelerini sergilemiş
Bu mesajdan alıntı yap
Tollyver isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tollyver(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2008 #10
Nüket abla, flash'taki çizimler freehand deki gibi değil.. bende flash ile banner yaptım açıkcası ve bayaa zorlandım ilk çalışmamda... birde designgrafiker'e fazla yüklenmişsiniz gibime geldi. sonuçta ilk çalışması bu.. bende ilk çizdiğim çalışmaları hatırlıyorumda, bunlardan pek farklı değildi.. tabii 97'de..

Designgrafiker:
renklere gelince, zeminin siyah olması hiç iyi olmamış.. belki beyaz zemin olsaydı bu kadar eleştiri almazdı Grafikerler.net swf-yeni öğreniyorum.. neticede acemi işi bu kadar oluyor.. sürekli flash ile çalışırsan daha da geliştirirsin kendini Grafikerler.net swf-yeni öğreniyorum.. vede bwish gibi hazır efekt hazırlayan programları da kullanma!! kendini geliştirmene en büyük engel olur..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
grafikerlernet, swfyeni, öğreniyorum