Grafikerler topluluğu tanışma alanı

Graficafe - Grafikerler topluluğu tanışma alanı ...

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafikerler.net üyelerinin kendileri hakkında kısa cv lerini sunabileceği bir birbaşlık olarak bu başlığı kullanalım. Bu bölüm tüm üyelerimize açıktır ve kurallar dahilinde kendileri hakkında her türlü bilgiyi bu başlık altında sunabilirler.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hussein isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hussein

Grafiker / Konya

Alt 26-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hüseyin adında olup konyalıyım.hobilrm pc üzerinde herşey,araba kullanmak ,motor kullanmak,kendi gıda firmamız var çalışmıyorum,21 yaşındayım halen konyadayım resmimide atıyım belki tanıdık çıkar (: Grafikerler topluluğu tanışma alanı
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 26-06-2007 #3
merhabalar .... 19 YaŞindayim.Özel Bİ Şİrkette Sekreter Olarak ÇaliŞiyorum . MÜzİk Dİnlemek En BÜyÜk Hobİmdİr.ve İÇİnde Yalan Olmayan HerŞeyİ Severİm ...
Bu mesajdan alıntı yap
creative isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creative(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 27-06-2007 #4
İsmim Derya. Antalya'da yasiyorum. 6 senedir reklam sektörünün içinde aktif olarak rol almaktayim. Yasadigim sehirde bir reklam ajansinda creative director/designer olarak calismaktayim... estetik görüntüsü olan herseyi severim...
Bu mesajdan alıntı yap
grafikermc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikermc(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-06-2007 #5
ben mehmet iztanbul çamlıca dan
1 yıldır grafikerlik yapıyorum üniversiteden mezun olduktan sonra
ilgi alanım spor bilgisayar internet grafiksey şeyer ilginç konular müzik ve arkadaşlarım
burada kendimi geliştirmek için arkadaşlar arıyorum
bu arada ay sonu da işsiz bi grafiker olucam bilginiz olsun Grafikerler topluluğu tanışma alanı
burda da fotom var
Bu mesajdan alıntı yap
creative isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creative(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 27-06-2007 #6
bu arada antalya ile bi baglanti kurmak isteyen, burda calismayi planlayan, tatile gelmek isteyipte fikri gelemiyen gibi arkadaslar olursa yardimci olurmmm.....

>> burdan iletisim kurabiliriz....
Bu mesajdan alıntı yap
haquan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haquan(32)

Webmaster / Bursa

Alt 27-06-2007 #7
Merhabalar ben Hakan 22 yaşındayım, Bursa'da yıldırımda oturuyorum bir ajansta grafikerlik yapıyorum (kendi çapımda) 2002 yılında kurmuş olduğum bir modifiye sitem var, hobi tabir ettiğimiz şeyler arasında karting, web tasarımı, resim çekmek bulunuyor vede vaz geçemediğim 1970-1990 seneleri arasında çıkan türkçe müzikleri topluyorum bir nevi nostalji. :S
Bu mesajdan alıntı yap
Grafiker002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafiker002

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 27-06-2007 #8
s.a.
arkadaşlar samsun bir reklamcıda çalışıyorum yaklaşık 10 senedir bu işi yapıyorum serigrafiden tut plaket yapımına kadar çalıştım ama artık bazı eski şeyler silindi artıkın herşey digitale döndü bizde mecbur attık kendimizi buraya
birde her türlü fikir alışverişde ve paylaşım yardım için msnmi ekleyebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
nevermore isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nevermore(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-06-2007 #9
Merhaba. İsmim Sermin, 7 senedir bir yayınevinde çalışıyorum. Kitap, dergi ve kapaklarla uğraşıyorum. Hayatımın en büyük aşkı oğlum Süpermen ve onun eşi ve iki çocuğuyla birlikte mutlu bir aileyiz. Tek idealim bir gün çalışmak mecburiyetinden kurtulup sadece KEDİlerimin ve KARGAların resmini yapabilmek...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-06-2007 #10
Ben grafiker değilim, grafiker olmayan yazamıyor değil mi buraya? Grafikerler topluluğu tanışma alanı:P
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
alanand#305, chat, denizlideki kurumsal is, forum grafiker, freelance kanlica, grafiker forumu, grafiker tanisma, grafikerler, grafikerler forumu, grafikerler toplulugu, grafikler dernegi, kaynaand#351ma, tanand#305and#351ma, tanisma kaynasma, topluluand#287u