Grafikerlerin Düşleri Gerçek Oluyor

Graficafe - Grafikerlerin Düşleri Gerçek Oluyor Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar bu site sayesinde bir çok ortak noktam olan en azından çok sevdiğim tasarım işiyle uğraşan insanlarla tanıştım ve bir şeyler paylaştık. Şimdi bende yaklaşık 2 aydır ...

checomandante isimli Üye şimdilik offline konumundadır

checomandante

Grafiker / İzmir

Alt 03-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar bu site sayesinde bir çok ortak noktam olan en azından çok sevdiğim tasarım işiyle uğraşan insanlarla tanıştım ve bir şeyler paylaştık. Şimdi bende yaklaşık 2 aydır üstünde çalıştığım ve her grafikerin evet bende düşünmüştüm diyeceği aslında bir çok kişi için basit ama bence kanımca çok yararlı bir program yazdım demosu hazır bir kaç farklı bilgisayarda test edip siteye bırakacağım (Daha önce ben şahsım duymadım ama bu tarz bir program varsa da laf etmem) içinde yaklaşık 4500 çalışan font, 1500 cdr logo yaklaşık 3000 clipart ve sıkı durun aylarca topladığım yüksek kalitede 5000 fotoğrafı barındıran basit bir exe ile çalışan bir program yazdım yakında onu bu sitede sizlerle paylaşacağım ve Grafikerler.net ailesine bir katkı sağlamak amacındayım. Program çalışıyor ama şimdilik sadece tek sorun 2 GB yer kaplaması ama onuda bir kaç haftaya çözeceğim. unutmuşum ara parantez resimlerin içerisinde PSD formatında fonlar ve hazır kesilmiş fotolarda var sadece böyle bir çalışma olduğunu ve bu çalışmanın grafikerler.net ailesi üyeleri ile paylaşılacağını bilmenizi istedim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

joyo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

joyo

Grafiker / Yurtdışı

Alt 05-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
emeğinize sağlık, hepimize hayırlı olsun.. merakla bekliyoruz, saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-01-2008 #3
Görmek Ve Kullanmak İsterim Merak İçinde Bekliyorum Ve Çok Faydalı Olacağına İnanıyorum Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
iyireklam10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2008 #4
hmm şimdi şöyle bir sorunvar birincisi o resimler kullanıcı ne isterse internete girip arıyor dogla olarak orda olup olmayacagını bilmeidğinden dosya boyutundan dolayı onu indiğrmek istemeyecektir...

yanlış anlamayın ben başka açıcan bakıyorum
fontlar ve clipartlar işe yarayacaktır .. sizde ozaman exenin içine clipartlar hazır logolar ve fontları ekleyin ..

resimleri herkes ister ama herkeste yer sorunu var ben olsam alırım bilgisayarıma bende 1 Terbaytlık taşınabilir Harddisk var Grafikerlerin Düşleri Gerçek Oluyor

ama illada reismelide exe dosyasına gömmek sitiyorum diyorsanız en iyi sıkıştırma programı zip rar vs.. değildir

en iyisi UHRC dir bununla objeleri %70 %90 sıkıştırırsınız ama resim olunca konu zaten bazı resimler sıkışmıştır örneğin Jpg onu daha fazla sıkıştıramazsınız ..

ama UHRC yi deneyin 2 gb tan diger içindeki dosyalara baglı olarak 1 GB ta düşecektir yada en azından 1,2 ye düşecektir kesinlikle
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 08-04-2008 #5
merakla bekliyoruz.inşallah en kısa zamanda görürüz bu çalışmayı.şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-04-2008 #6
Bekleniyor ama ses gelmiyor ?
Bu mesajdan alıntı yap
sezer.meltem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezer.meltem

Grafiker / Bingöl

Alt 08-04-2008 #7
ne diyebilirim ki paylaşmak güzel şimdiden tsk ederim. hayatda insanlarda hep paylaşım yapabilse. ne güzel olurdu.
Bu mesajdan alıntı yap
sevinc_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevinc_s

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 04-06-2008 #8
sabırsızlıkla bekliyoruz
Bu mesajdan alıntı yap
purple isimli Üye şimdilik offline konumundadır

purple(32)

Grafiker / İzmir

Alt 04-06-2008 #9
Tebrikler çok yararlı bir iş yapmşsıınız ve bu yaptığınızı biizmle paylaşmanız büyük incelik teşekkürlerGrafikerlerin Düşleri Gerçek Oluyor
Bu mesajdan alıntı yap
oscritas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oscritas

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 06-12-2009 #10
hala mı sıkıştırıyorsun arkadaşım 1 sene olmuş be Grafikerlerin Düşleri Gerçek Oluyor
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ela