grafikerliğe adımımı attıgım ilk çalışmam

Deneme Çalışmalar - grafikerliğe adımımı attıgım ilk çalışmam Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar bu beni grafikerliğe adımımı attıgım ilk çalışmam nasıl oldu bilemiyorum yorum sizin...

onrrsntrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onrrsntrk

Grafiker / İstanbul

Alt 19-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar bu beni grafikerliğe adımımı attıgım ilk çalışmam nasıl oldu bilemiyorum yorum sizin grafikerliğe adımımı attıgım ilk çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 21-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu karmaşayı nasıl yaptınız sorabilirmiyim grafikerliğe adımımı attıgım ilk çalışmam biraz sadeleştir tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 21-11-2011 #3
evet çok sade değil ama tasarım da bu kadar karmaşa olmuyor, ayrıca yazı çok zor okunuyor böyle bir işte yazı tam net görülmelidir. yinede emeğine sğlık
Bu mesajdan alıntı yap
pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 21-11-2011 #4
yazıya efekt de ver bence vede rengini değiştir derim karışık olmuş yinede emeğe saygı doğru bir grafiker olmanız için yaptığınız işin iyi mesaj vermesi ve akılda kalıcı olması gerekir çok çalışmanız lazıım çoook bu ünvanı hak etmeniz için. sadece sizin için de demiyorum kendim içinde bu söz 8 yıldır bu meslekteyim ve hala çok çalışmam gerek çooook kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-11-2011 #5
bu ne şimdi keşke kayda değer birşey yapsaydın değerli yorumlar alabilirdin.yol yakınken dönsen iyi olur, günümüzde herkes grafiker tasarımcı maşallah :S
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 21-11-2011 #6
Heves kırmak istemem ama grafikerliğe ilk adımlarda biraz tökezleme durumu yaşamışsınız.
Yapmanız gerekenler bol bol çalışmaları incelemek, bol bol çalışmak, ne nasıl yapılmış ilginç detaylar, olması gerekenler, persfektif, renk uyumu, ışık alternatifleri, zemin, zein tonlaması, font seçimi, sunum gibi seçenekleri bol bol ve daha da bol bol zaman harcayarak yapmanız gereken daha çok adımlarınız var. Yaptığınız çalışma bir tasarım değil, bir uygulama sadece..hazır vektörleri sayfaya yerleştirmek tasarımcılık değildir..Bir kaç adım atmanızı yukarıda üzerine bastığım konunun özeti bol bol çalışmanızla olur. (Umarım)

Size ufak bir tasarım örneği:

Bu mesajdan alıntı yap
onrrsntrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onrrsntrk

Grafiker / İstanbul

Alt 21-11-2011 #7
arkadaslar sonucta ilk çalışmam yani biraz anlayış gösterin 15 yıllık grafiker değilim ki harıka seyler yapayım 3 aydır grafikle uğraşıyorum bu da benim yaptıgım ilk tasarımım hosuma gitti sizlerle paylasmak istedim yani lütfen...
Bu mesajdan alıntı yap
novem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

novem(27)

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 21-11-2011 #8
bu ne şimdi keşke kayda değer birşey yapsaydın değerli yorumlar alabilirdin.yol yakınken dönsen iyi olur, günümüzde herkes grafiker tasarımcı maşallah :S
Arkadaş zaten yeni olduğunu belirtmiş.Heves kırmaya ne gerek var ki ?

Ayrıca isteyen istediği işle uğraşır ve buna kimse karışamaz.
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 21-11-2011 #9
arkadaslar sonucta ilk çalışmam yani biraz anlayış gösterin 15 yıllık grafiker değilim ki harıka seyler yapayım 3 aydır grafikle uğraşıyorum bu da benim yaptıgım ilk tasarımım hosuma gitti sizlerle paylasmak istedim yani lütfen...
Medeni cesaretinden dolayı kutluyorum.

Neymiş?

(Herkesin yaptığı gibi) Kelimeleri yanyana dizmekle şiir yazılmıyormuş.

İnanıyorum ki, senin beğendiğin bu çalışmanın neden beğenilmediğini;
beğenilenlerden ne farkı, ne eksiği (belki de fazlası) olduğunu sorgulamaya ve
umuyorum ki araştırmaya başladın bile.

Çoğu kişinin "budur" diyeceği çalışmalarını da görebilmek dileğiyle..
Bu mesajdan alıntı yap
OguzOzaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OguzOzaslan(22)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 21-11-2011 #10
3 Aylık grafikerlikle uğraşan bir kişinin en azından tasarımda bu kadar karmaşıklık olamıyacağını bilmeli...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları