Grafikerlik için öneri istiyorum

Grafik Sözlük - Grafikerlik için öneri istiyorum Sponsorlu Bağlantılar Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Tasarım bölümünü okumak istiyorum %50 burs ile. gelecek için iyi olur mu veya bahçeşehir üniversitesinden daha iyi olan yerler var mı? 4 yıllık ve puanı ...

alicnouma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicnouma

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Tasarım bölümünü okumak istiyorum %50 burs ile. gelecek için iyi olur mu veya bahçeşehir üniversitesinden daha iyi olan yerler var mı? 4 yıllık ve puanı maksimum 400 puan olması lazım. aydın doğan anadolu iletişim lisesi gazetecilik bölümününde okuyorum.
görüşleriniz için şimdiden teşekkürler

EDIT: özel yetenek sınavı olmasın ama ünide öğrenmek istiyorum her şeyi.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

brkylmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkylmz

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 06-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
geleceğin mesleklerinin içerisinde fakat; grafik alanında teorik bilgiden cok prtaiklipe , analitik düşünmeye ve hayal gücüne ihtiyac duyarsın, kaldı ki progradm dediğinin en kralını 3 ayda öğrenirsin önemli olan hayal ettiklerini beyaz ekrana dökebilmek ve bunu görsel bir şölene dönüştürmek.
Bu mesajdan alıntı yap
eda mavera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eda mavera

Grafiker / Konya

Alt 19-06-2012 #3
geleceğin mesleklerinin içerisinde fakat; grafik alanında teorik bilgiden cok prtaiklipe , analitik düşünmeye ve hayal gücüne ihtiyac duyarsın, kaldı ki progradm dediğinin en kralını 3 ayda öğrenirsin önemli olan hayal ettiklerini beyaz ekrana dökebilmek ve bunu görsel bir şölene dönüştürmek.
tabiki birde onu ımal asamasını dusunmek gerek. tabela ıcın konusuyorum cızdıgınız bır gorselı atölye elemanı kolay işleyebılmelı senın pc uzerınde kolayca cızebıldıgın bır cızgıyı atölyede işleyemeyebılırler. bunlarada dıkkat etmek lazım
Bu mesajdan alıntı yap
brkylmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkylmz

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 20-06-2012 #4
tabela'da kastettiğinden anladığım kadarı ile kavram karmaşası var tabelada gerekenler yetenekten ziyade iyi bi dizgi yapabilmek bir de simetriyi tutturmak benim grafiklerlikten kastım ise ATL ya da BTL işler ya da dijital mecralarda kullanılacak işler için hayaller ve onların uygulanması.

teşekkürler tekrar.
Bu mesajdan alıntı yap