Grafikerlik İşi Arıyorum - Bursa

İş Arayan İlanları - Grafikerlik İşi Arıyorum - Bursa Sponsorlu Bağlantılar Grafikerlik İşi Arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Bursa Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: PHOTOSHOP - İLERİ SEVİYE COREL DRAW - ORTA SEVİYE İş deneyimi ve içeriği: MESUT FOTOĞRAFÇILIK İŞE ...

aydo62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aydo62

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 30-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafikerlik İşi Arıyorum

Aranan Şehir: Bursa

Program/Seviye: PHOTOSHOP - İLERİ SEVİYE
COREL DRAW - ORTA SEVİYE

İş deneyimi ve içeriği: MESUT FOTOĞRAFÇILIK
İŞE BAŞLAMA: 2006
İŞ BİTİMİ:2013

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: KEVSER ŞAHİN 29-02-1988 DOĞUMLUYUM VE EVLİYİM.
MANİSA SOMA DA 7 YIL FOTOĞRAFÇI DA ÇALIŞTIM. EVLİLİK NEDENİ İLE KENDİMİ GELİŞTİREBİLECEĞİM GRAFİKERLİK İŞİ ARIYORUM BURSA DA.

E-posta:

Telefon: 0506 688 06 86
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafikerlik İşi Arıyorum - BursaGrafikerlik İşi Arıyorum - BursaGrafikerlik İşi Arıyorum - BursaGrafikerlik İşi Arıyorum - Bursa

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
aychen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aychen

Grafiker / Bursa

Alt 26-03-2014 #3
Merhaba BURSA KUMAN TEKSTİLE GRAFİKER ARIYORUZ çalışmak istersen a cv yollayabilirsin yada 384 11 07 yi ali burkayı arayabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap