grafikerlik istiyorum yardım

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - grafikerlik istiyorum yardım ...

she223366 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

she223366

Webmaster / Bursa

Alt 27-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar doğru yeremi konu açtım bilmiorm ama bn meslek lisesi programlama menznuyum. ama bn 2 yıllık grafikerlik okumak istiyorum ve yetenek sınavıyla fln uğraşmak sistemiyorum bnm sorum direk geçiş grafikerliğe yapabilirmiyim bunu merak ediyorum. TEŞEKKÜRLER....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 27-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öss kitapcığını inceleseniz daha doğru olur. sonuçta hersene değişen yök kararlarını takip etmek mümkün değil.
Bu mesajdan alıntı yap
oreiro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oreiro

Grafiker / İstanbul

Alt 27-07-2010 #3
Merhaba arkadaşlar doğru yeremi konu açtım bilmiorm ama bn meslek lisesi programlama menznuyum. ama bn 2 yıllık grafikerlik okumak istiyorum ve yetenek sınavıyla fln uğraşmak sistemiyorum bnm sorum direk geçiş grafikerliğe yapabilirmiyim bunu merak ediyorum. TEŞEKKÜRLER....
isteyince olabilirsin bence.
Ben de harita kadastro okudum ama 5 yıl fotoğrafçılık yaptım kendimi geliştirdim geçmişin Kodak'ı şimdinin Burla'sından eğitimler aldım, grafik kurslarına gittim, amca diyebileceğim yaştaki insanlara nuritsu 3300 kullanmasını öğrettim ve şimdi azda olsa bilgim var diyebiliyorum. bence kendini geliştirmelisin..
Bu mesajdan alıntı yap
feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 27-07-2010 #4
Ben sadece 2 üniversitenin 2 yıllık grafik bölümlerini inceledim. Diğerleri nasıldır bilemem ama bunların nerdeyse mesleğe ve tasarıma yönelik hiç bir dersleri yok diyebilirim. Yani resmen matbaa teknolojisi, baskı işçisi gibi bir şey yetiştiriyorlar. O yüzden ben tavsiye etmiyorum. Okunacaksa GSF o da olmazsa görsel iletişim bölümleri okunabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 28-07-2010 #5
isteyince olabilirsin bence.
Ben de harita kadastro okudum ama 5 yıl fotoğrafçılık yaptım kendimi geliştirdim geçmişin Kodak'ı şimdinin Burla'sından eğitimler aldım, grafik kurslarına gittim, amca diyebileceğim yaştaki insanlara nuritsu 3300 kullanmasını öğrettim ve şimdi azda olsa bilgim var diyebiliyorum. bence kendini geliştirmelisin..
oreiro yanlis anladiniz herhalde ya grafikerlik için zaten önce okulda öğrendiğin herşeyi çöpe atıyorsun da. ya arkadasin sorduğu össde sınavsız geçiş hakkından faydalanma yani kendi bölümünden grafikerlik bölümüne tercih yapabilmenin mümkün olup olmadığı. grafikerlik istiyorum yardım
Bu mesajdan alıntı yap

she223366

Webmaster / Bursa

Alt 28-07-2010 #6
ewet alwaysbroker bnm sordugum buydu herkese teşekkürler ama bn hala cvbını bilmiorm öğrenemedm yardım edin lütfen programcılık okudum şimdide grafikerliğe geçiş yapabiliyormuyum die soruyorum bilgilerin cvbını bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap

she223366

Webmaster / Bursa

Alt 29-07-2010 #7
:S yokmu yardım edebilck :S
Bu mesajdan alıntı yap
sercanky isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercanky

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-08-2010 #8
Arkadaşlar ben medya takip merkezlerinin yaptığı iş benzeri bir iş kurmak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olurmusunuz..Yani tüm bültendeki gazate, dergi vs. yayınları nasıl taratıyorlar yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu konuyla ilgili daha fazla bilgi almak için nereye konu açmalıyım lütfen yardım...
Bu mesajdan alıntı yap
Irmak:) isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Irmak:)(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 18-08-2010 #9
Grafik tasarıma geçemezsin ama Basım ve yayın'a geçebilirsin diye biliyorum çoğu dersi ortak zaten.
Bu mesajdan alıntı yap