Grafikerlik konusunda kendimi geliştirebilceğim bir iş istiyorum. - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Grafikerlik konusunda kendimi geliştirebilceğim bir iş istiyorum. - İstanbul ...

bonnot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bonnot

Grafiker / İstanbul

Alt 19-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafikerlik konusunda kendimi geliştirebilceğim bir iş istiyorum.

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: lise

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: photoshop,corel draw,illustrator programlarında temel bilgiye sahibim.Kendimi bu yönde teknik açıdan geliştirebilceğim bir iş istiyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafikerlik konusunda kendimi geliştirebilceğim bir iş istiyorum. - İstanbulGrafikerlik konusunda kendimi geliştirebilceğim bir iş istiyorum. - İstanbulGrafikerlik konusunda kendimi geliştirebilceğim bir iş istiyorum. - İstanbulGrafikerlik konusunda kendimi geliştirebilceğim bir iş istiyorum. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
scokguler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scokguler

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2013 #3
bayrampaşaya yakınmısın? eğer yaakınsan görüşelim 0506 684 00 77
Bu mesajdan alıntı yap