Grafikerlik mi? Asla

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Grafikerlik mi? Asla Sponsorlu Bağlantılar Grafikerlikte 6. yılım tüm basılı yayınlarda (dergi,gazete,katalog,el ilanı v.b) tecrübem var hangi iş yerine girdiysem ya paramı alamadım ya sigortam ödenmedi ya bilmediğim şeyler yaptırılmaya çalışıldı bilmiyorum diyince ...

Grafikerlik mi? Asla
baturbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baturbey

Fotoğrafçı / İzmir

Grafikerlik mi? Asla

Alt 18-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafikerlikte 6. yılım tüm basılı yayınlarda (dergi,gazete,katalog,el ilanı v.b) tecrübem var hangi iş yerine girdiysem ya paramı alamadım ya sigortam ödenmedi ya bilmediğim şeyler yaptırılmaya çalışıldı bilmiyorum diyince sen nasıl bilgisayarcısın dendi grafikerliği pc hakkında herşeyi bilen bir insan topluluğu ile aynı havayı solduğumdan nefret ediyorum. Grafiker olmak isteyen arkadaşlar ya yol yakınken vazgeçin yada bilgisayarın herşeyını öğrenin sesimi duyurabileceiğim en iyi yer burası ya grafikerliği öğrensin bu ülke yada yapmayın kardeşim daha fazla grafikere gerek yok bu ülkede ... allah akıl fikir versin insanlara ben artık yapmıyorum bu işi lanet olsun grafiker olduğum güne siz iş veren kendini bişey sanan insanlar lütfen bildiğiniz işi yapın... bilmiyorsanız yapmayın bu reklamcalığı falan milletin emeği ile başkasına artislik yapmayın yiyosa kendınız yapın tasarımlarınızı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafi_2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi_2010

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Grafikerlik mi? Asla( doüğruuuuuuuuu
Bu mesajdan alıntı yap
prozium isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prozium

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 20-09-2011 #3
üniversite okuyun. grafiker değil grafik tasarımcı olun.
Bu mesajdan alıntı yap
vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 20-09-2011 #4
emeğin hakkını vermeyene binlerce kez yazıklar olsun, biz değil emek tacirleri diyorum artık yerindibine girin. bir şeyden anlamayıp bilmiş rolü yapanlar sıfırsınız, hakkımızı verinnnnnnnnnn.....!
Bu mesajdan alıntı yap
RD3S1GN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 20-09-2011 #5
adam haklı Oturunda Dinleyin. Sen Anlat Tecrübelerinden yararlanmak isteriz.

bu arada ben grafiker olarak işime hep sanat gözüküyle baktım parayı hem birinci planda tuttum.

hep işimi sevdim. ama kimseye minnet etmedim. çok derdi tasası konusu oldumu çekiyorum resti.

umrumda olmaz. aç kalırım ama kendimi ezdirmem grafikerlik konusunda.

işimi yapar geçerim.
Bu mesajdan alıntı yap
baturbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baturbey

Fotoğrafçı / İzmir

Alt 20-09-2011 #6
üniversiteyi okudum biratensi bilge adam olmak üzere 4 tane sertifikam birtane diplomam 2 tane seminer sertifikam var para belki benim ilk tercihim değil ama olay parada değil belki piyasadaki çoğu grafikerden iyiyim gerçi türkiyedeki grafikerlik nedir ben hala çözemedim ama neyse tecrubem sertifikalarım diplomam var ama işsizim iş olmadığından değil işi bilen adam olmadığında müşteriyi bağlayıp işi başkasına yaptırıp baskıyı başkasına yaptırıp ben reklam ajansıyım dien adam cok olduğu için işsizim ya grafiker arkadaşlar sizden rica ediyorum böyle insanlardan uzak durun türkiyede tasarımcı olmak çok zor ... saygılar
Bu mesajdan alıntı yap