Grafikerlik öğrenmek istiyorum tecrübem yok - Bursa

Sonuçlanan İlanlar - Grafikerlik öğrenmek istiyorum tecrübem yok - Bursa ...

Ahmet Kahraman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ahmet Kahraman

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-03-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Grafikerlik öğrenmek istiyorum tecrübem yok

Aranan Şehir: Bursa

Program/Seviye: Illustrator (Başlangıç)
Photoshop CS6 (Az)

İş deneyimi ve içeriği: Herkese merhaba ben grafikerlik öğrenmek istiyorum tecrübem olmadı evde kendi başıma programları öğreniyorum çizimleri yapmak için tablet kullanıyorum mümkünse işi öğrenebiliceğim ve çalışabilceğim yer arıyorum işi öğrenene kadar staj gibi bir şey olabilir öğrendikten sonra normal çalışırım.Not Elim kırıldığı için 2 sene çalışamadım şimdi yüzde yüz iyileştim çalışırken sorun olmuyor yaşım 28.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Ne yazıkki yok.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-03-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafikerlik öğrenmek istiyorum tecrübem yok - BursaGrafikerlik öğrenmek istiyorum tecrübem yok - BursaGrafikerlik öğrenmek istiyorum tecrübem yok - BursaGrafikerlik öğrenmek istiyorum tecrübem yok - Bursa

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Ahmet Kahraman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ahmet Kahraman

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-03-2016 #3
İlan sonuçlanmıştır.