Grafikerlik programları ve kursları

Kantin - Grafikerlik programları ve kursları Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar sizlere bir kaç sorum olucak babam matbacı sürekli grafikerler ile çalışıyorlar benimde az photoshop , iyi after effects , az 3dmax deneyimim var bunları sölememin sebebi ...

cobaiNzM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cobaiNzM

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar sizlere bir kaç sorum olucak babam matbacı sürekli grafikerler ile çalışıyorlar benimde az photoshop , iyi after effects , az 3dmax deneyimim var bunları sölememin sebebi adobe programlara alışkınım. neyse sormak istediğim şey şu; grafikerlik için hangi programları kullanmam çalışmam gerekiyor. birde kurslar var bazı üni hocaları gidenler hatta bu forumdaki bazı üyeler kursların para tuzağı olduğunu sölüyor elbette bunu layıkı ile yapanlar var ama onların rakamları ortada. eğer bilgeadam gibi bir kursa gidersem paramın karşılığını alırmıyım? ist. önerebileceğiniz kurslar varmı? şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cloves isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cloves

Öğrenci (Grafik) / Balıkesir

Alt 19-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence bilge adam güzel bir kurs, Microsoft'tun olduğunu duymuştum yani senin için iyi bir referans olur çünkü bir çok kişiden bilge adam kursu hakkında olumlu cevap aldım Grafikerlik programları ve kursları benim tercihimde orası zaten Grafikerlik programları ve kursları
Bu mesajdan alıntı yap