Grafikerlik

Temel Tasarım İlkeleri - Grafikerlik ...

Grafikerlik
Grapheus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grapheus

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Grafikerlik

Alt 19-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben aranızda 14 yaşındayım,şuan gencim.Şuan 9.sınıfa gidiyorum meslek lisesi,bölümüm pc.Seneye mesleki dersleri göreceğiz ve alan seçimi(Veritabanı,web tasarım) yapacağız.Web tasarımı seçeceğim.İlerde çok iyi bir grafiker olmak istiyorum ancak bir sorun var.Grafikerlik ile ilgili herşeyi yapıyorum,programların birçoğunuda biliyorum ancak benim çizimim kötü,hatta hiç çizim yapamıyorum.Bu benim ilerki hayatımı etkiler mi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

medosanart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medosanart

Eğitimci / Bursa

Alt 19-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok büyük yorumlar yapamam. Ama bence çok canını sıkmamalısın.
Yetenekler herkese bir miktar dağıtılır. Bunları geliştirmek senin elinde. Tabi bu yine senin kabiliyetine bağlı olarak gelişir. Sen ne kadar çalışırsan yavaş yavaş bişeyler kazanarak gelişebilirsin gerileme olmaz devamlı ilerlersin.

Tek yapman gereken çok çalışmak.

Umarım motive edebilmişimdir.
(Fakat şunu söyleyeyim dışarıdan verilen gaz en fazla iki gün idare eder. İçindeki başarma isteği önemlidir.)

İYİ ÇALIŞMALAR
Bu mesajdan alıntı yap
Grapheus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grapheus

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 20-12-2010 #3
Çok büyük yorumlar yapamam. Ama bence çok canını sıkmamalısın.
Yetenekler herkese bir miktar dağıtılır. Bunları geliştirmek senin elinde. Tabi bu yine senin kabiliyetine bağlı olarak gelişir. Sen ne kadar çalışırsan yavaş yavaş bişeyler kazanarak gelişebilirsin gerileme olmaz devamlı ilerlersin.

Tek yapman gereken çok çalışmak.

Umarım motive edebilmişimdir.
(Fakat şunu söyleyeyim dışarıdan verilen gaz en fazla iki gün idare eder. İçindeki başarma isteği önemlidir.)

İYİ ÇALIŞMALAR
Öncelikle çok teşekkür ederim.Ancak çizim ile ilgili gerçekten pek birşey anlamıyorum çalışsam bile.Yani pek bişeyinde değişeceğine inanmıyorum.Sizde eğitimime devam edeyim mi?
Bu mesajdan alıntı yap
styl_28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

styl_28

Öğrenci (Diğer) / Giresun

Alt 31-12-2010 #4
Pratik yaparak çizimlerini zamanla geliştirebilrsin bunu fazla kafana takma derim.Eğer gerçekten içinden gelerek istiyorsan önüne hiç bir engel katmadan ileriyi düşün. ne kadar olumlu düşünürsen o kadar başarılı olursun.
Bu mesajdan alıntı yap