Grafikerlik Türkiye geneli - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Grafikerlik Türkiye geneli - Türkiye Geneli ...

SirriErkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SirriErkan

Grafiker / Gaziantep

Alt 07-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafikerlik Türkiye geneli

Program/Seviye: Adobe Photoshop iyi derecede

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: nukedestek

İşle ilgili açıklama: Mrb, ismim Sırrı Erkan KALKAN Gaziantep'te ikamet ediyorum grafik tasarım işi ile ilgileniyorum... İyi Derecede Photoshop kullanabiliyorum bazı üç boyutlu grafiklerde hazırlayabiliryorum. Frelancer grafiker olarak Sizinle çalışmayı isterim. Hertürlü Arayüz banner fotograf üzerinde değişiklikler afiş broşür vb çizimler yapabilirim..

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafikerlik Türkiye geneli - Türkiye GeneliGrafikerlik Türkiye geneli - Türkiye GeneliGrafikerlik Türkiye geneli - Türkiye GeneliGrafikerlik Türkiye geneli - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap