grafikerlik yapmak ıstıyorum yardım

Graficafe - grafikerlik yapmak ıstıyorum yardım ...

Alt 22-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ben ankara tunalıda fotoğrafcıyım yasım bıraz kucuk 17 daha fotoshopu bılıyorum ama fotoğrafcılığı bırakıyorum en yakın meslek grafikerliği secmek ıstıyorum yardım olabılırmısınız gelecehı varmı ne gıbı ıs yerlerınde calısırım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 22-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadasım ben isterdimki grafikerligi kendin istedigin icin tercih etseydin ama sen bazı çıkarları öne sürüyorsun unutmaki insan severek yaptıgı işlerde basarılı olur çok kazanmasada rahat ve huzurlu olur ama mecburiyetten yapılan işler ne kadar geniş bir yelpazeye sahip olsada yüz güldürmez

sana basarılar diliyorumm
Bu mesajdan alıntı yap
N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 22-01-2008 #3
Bu işi yapmak istiyosan önce photoshop'u doğru yazarak başlayabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap
suleymankkoklu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suleymankkoklu(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-01-2008 #4
Hayalin'e katılıyorum
İnsan yaptığı ve yapacağı işe saygılı olmalı ve özen göstermelidir. Photoshop yazısını bir çok arkadaşımız yanlış yazıyor dikkattttt ?!!
Sabırlı olursan, biranda herşeyi öğrenmeye kalkışmazsan bu işi yapabilirsin. İyi bir grafiker her zaman iş bulabilir.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
grafikerlik, yapmak, styorum, yardm