Grafikerlikte Kendimi Geliştirmek İstiyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Grafikerlikte Kendimi Geliştirmek İstiyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar İlan sonuçlanmıştır. kubracetiner isimli üyeden Alıntı Grafikerlikte Kendimi Geliştirmek İstiyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Microsoft Office Programları Adobe Photoshop Adobe Indesign Adobe Illustrator Adobe ...

kubracetiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kubracetiner

Grafiker / İstanbul

Alt 22-12-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Grafikerlikte Kendimi Geliştirmek İstiyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Microsoft Office Programları
Adobe Photoshop
Adobe Indesign
Adobe Illustrator
Adobe Freehand
Adobe Dreamweaver
Adobe Fireworks

İş deneyimi ve içeriği: İstanbul Gelişim Üniversitesi'nde, "Basım ve Yayın Teknolojileri" adı altında grafik tasarıma dayalı almış olduğum eğitimle kendimi web tasarım ya da kartvizit, broşür, afiş gibi çalışmaların yapıldığı reklam dalında geliştirmek isterim. Lise son sınıfta da Şişli'de yer alan ve 1 yıl süreyle staj yaptığım şirket web tasarım üzerinedir.

İlgili işverenlerin bilgilerini arz ederim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-12-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafikerlikte Kendimi Geliştirmek İstiyorum - İstanbulGrafikerlikte Kendimi Geliştirmek İstiyorum - İstanbulGrafikerlikte Kendimi Geliştirmek İstiyorum - İstanbulGrafikerlikte Kendimi Geliştirmek İstiyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kubracetiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kubracetiner

Grafiker / İstanbul

Alt 25-01-2017 #3
İlan sonuçlanmıştır.