Grafikler.net Logosu Gölge Efekti?????

Corel Draw - Grafikler.net Logosu Gölge Efekti????? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar corelde Resimli Olarak Grafikerler.net in Logosundaki Gölgeleme işlemini gösterebilirmisiniz? Şimdiden Çok Teşekkür ederim... eace1:...

mescur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mescur

Yrd. Grafiker / Aydın

Alt 07-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar corelde Resimli Olarak Grafikerler.net in Logosundaki Gölgeleme işlemini gösterebilirmisiniz? Şimdiden Çok Teşekkür ederim... Grafikler.net Logosu Gölge Efekti?????eace1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

chemaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chemaster

Matbaacı / Denizli

Alt 07-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
logodakini mi yoksa yazı da mı? demek istediniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

istek üzerine

Alt 08-08-2007 #3
bu ilk resimli anlatımım olacak umarım arkadaşın işine yarar eğer buraya açıklamam sakıncalı ise mod arkadaşlar mesajı editleyebilirler saygı duyarım...

corelde interactive transparance tools'u kullanma

1)Grafikler.net Logosu Gölge Efekti?????

2)Grafikler.net Logosu Gölge Efekti?????

3)Grafikler.net Logosu Gölge Efekti?????

4)Grafikler.net Logosu Gölge Efekti?????

5)Grafikler.net Logosu Gölge Efekti?????

6)Grafikler.net Logosu Gölge Efekti?????

bunu başka yönetemlerle de yapmam mümkün ilk aklımagelen bu olduğu için bunu anlattım yanı sıra 5. aşamada linear kısmının seçildiği yerde radial, conical gibi diğer tercihlerinde seçilmesi mümkündür afiyet olsun efem Grafikler.net Logosu Gölge Efekti?????

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 08-08-2007 #4
Çok güzel anlatmışsınız majestic. Teşekkürler bu konuda yardımınızdan dolayı =)
Bu mesajdan alıntı yap

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 08-08-2007 #5
Çok güzel anlatmışsınız majestic. Teşekkürler bu konuda yardımınızdan dolayı =)
rica ederim efendim zevkle yaptım ben teşekkür ederim

NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
kelebek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kelebek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-08-2007 #6
Anlatım için bende teşekkür ederken burada bilmeyen arkadaşlar için bir kısayol söylemek istiyorum.
Yazımızı yazdıktan sonra seçiliyken ortadaki kutucuktan sol fareyle tutup aşağıya çektikten sonra bir kere sağ fareye tıklarsak aynı görüntüyü yakalamış oluyoruz.
Bu mesajdan alıntı yap

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 08-08-2007 #7
Anlatım için bende teşekkür ederken burada bilmeyen arkadaşlar için bir kısayol söylemek istiyorum.
Yazımızı yazdıktan sonra seçiliyken ortadaki kutucuktan sol fareyle tutup aşağıya çektikten sonra bir kere sağ fareye tıklarsak aynı görüntüyü yakalamış oluyoruz.
bu şekilde yazınca çok karışık oluyo bunu videoya cekip koymak lazım ama daha kısa yollarıda var örnek veriyorum herhangi bi yazıyı çoğalmak istiyorsunuz klavyenizdeki + tuşuna basmanız yeterlidir sonrasında aşşağı ve yukarı yön tuşlarını kullanabilirsiniz yada şu corelin menü barında sağ tık yapıp ordan transformationsu tıklayınıs küçük bi pencere çıkıcak karşınıza onun ilk başındaki positionu tıklanıyınız oradan yön kutucuklarını tıklayarak apply to duplucateyi ne kadar tıklarsanız ö yöne o kadar çoğaltma yapar

NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap

chemaster

Matbaacı / Denizli

Alt 08-08-2007 #8
ben özür dileyerek bu konuda bilgi alacaktım..daha öncede belirtmiştim ama....benim bildiğim gölge uç kısımları giderek azalır...burada ise gölge hiç değişmemiş logodaki yazıda....yaniii

ben daha önce gölge efektinin bu şekilde verildiğini biliyordum...şu anzaten modem de bu şekilde gölge veriyorGrafikler.net Logosu Gölge Efekti????? uç kısımlar giderek gözükmüyorGrafikler.net Logosu Gölge Efekti?????
Bu mesajdan alıntı yap

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 08-08-2007 #9
ben özür dileyerek bu konuda bilgi alacaktım..daha öncede belirtmiştim ama....benim bildiğim gölge uç kısımları giderek azalır...burada ise gölge hiç değişmemiş logodaki yazıda....yaniii

ben daha önce gölge efektinin bu şekilde verildiğini biliyordum...şu anzaten modem de bu şekilde gölge veriyorGrafikler.net Logosu Gölge Efekti????? uç kısımlar giderek gözükmüyorGrafikler.net Logosu Gölge Efekti?????
gölgeyi istediğin gibi verirsin bu çalışmalarında ışığı nasıl kullandığına bağlı ben sitenin bannerine bakarak böyle yaptım

NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap

chemaster

Matbaacı / Denizli

Alt 08-08-2007 #10
gölgeyi istediğin gibi verirsin bu çalışmalarında ışığı nasıl kullandığına bağlı ben sitenin bannerine bakarak böyle yaptım
yok zaten size birşey demedim ben....daha öncede bunu belirtmiştim gölge efektinin nasıl verildiğini...hazır bu arkadaş sorunca ben de söyleyeyim dedim....demek ki yanlış biliyor muşumGrafikler.net Logosu Gölge Efekti?????
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
corelde interactive transparance, interactive transparance tools