Grafiklerle hazırladığım site üzerine textbox vs. ekleme ? (Web Tasarım ve Programlam

Fireworks - Grafiklerle hazırladığım site üzerine textbox vs. ekleme ? (Web Tasarım ve Programlam ...

Grafiklerle hazırladığım site üzerine textbox vs. ekleme ? (Web Tasarım ve Programlam
tugsatbaris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugsatbaris

Bilg. Teknikeri / Muş

Alt 28-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar
Yukarıdaki gibi kendim tamamen grafiklerle (fireworks ile) bir site tasarımı hazırladım.Burada ad,soyad .. gibi alanların yanında textbox konulacak yere sembolik olarak şekil ekledim beyaz renk.Bu kısımlara kodlama yaparak <input type="text" .. gibi textbox vesaire nasıl ekleyebilirim.Eklediklerim resim altına oluyor ancak sayfada istediğim konumlara nasıl ekleyebilirim , div ile yaparsın demeyin denedim ancak her çözünürlükte farklı yerde gözüktüğü için bu tam bir çözüm değil.

Yardımlarınızı bekler iyi günler dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tugsatbaris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugsatbaris

Bilg. Teknikeri / Muş

Alt 01-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yardım edecek yok mu ???
:/
Bu mesajdan alıntı yap
leylaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leylaz

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 01-01-2010 #3
textbox eklemek istiyorsan Dreamweaver ya da frontpage tarzı programlar kullanmalısın. Görüntüyü photoshop a aktarıp gerekli dilimlemeyi yapıp web sayfası olarak kaydedebilirsiniz. Sonra dreamweaverda açıp gerekli gif i silip yerine textbox ekleyebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Web_Coder_ist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Web_Coder_ist

Webmaster / İstanbul

Alt 01-01-2010 #4
Arkadaşım formun oldugu bölümü fotoshopta parçalara böl daha sonra frontpage yada dreamwear hangisini kullanıyorsan onlarda tablo yardımıyla parçaladıgın resimleri birleştir daha sonra input eklemek istedigin yerlere input
Bu mesajdan alıntı yap
Recep GÜLER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Recep GÜLER(33)

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-01-2010 #5
çalışmanı fireworks tada bölebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
srQan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

srQan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 10-04-2010 #6
bölüp css dökmen gerek.