Grafiksel bir resim

3D Studio Max - Grafiksel bir resim ...

Grafiksel bir resim
Speedbit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Speedbit

Öğrenci (Grafik) / Sinop

Grafiksel bir resim

Alt 22-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar yeni katıldım aranıza bir arkadaş sayesinde çok yararlı bilgiler buldum. 18 yaşında web tasarım işinde uğraşıyorum öğrenciyim.
http:/ ww w.oyakinsaat.com.tr/assets/3d/index.html

Bu linkte ki gibi bir galeri yapmaya çalışıyorum nasıl yapıldığı hangi program kullanıldığı resimlerin nasıl çekildiği hakkında bilgi sahibi olan varsa lütfen bana yardım edebilir mi. Her yorum için minnettarım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 22-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"Grafiksel bir resim" başlığını açıkla sonra belki fikir belirtirim.
Bu mesajdan alıntı yap
omerkorkmazer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerkorkmazer

Grafiker / İstanbul

Alt 23-02-2012 #3
Grafiksel ve benzeri tuhaf terimleri ister alaylı ister mektepli hiçbir grafikerin kullandığını sanmıyorum Bu forumda ki metin2 ya da ona benzer tuhaf konuların açılmış olmasına da tahammül edemiyorum birileri bu mesleği korumalı!
Bu mesajdan alıntı yap