graphic designer kartvizit (benim)

Kartvizit Tasarımları - graphic designer kartvizit (benim) ...

Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bu kartvizitleri kendime yaptm renkleri beğendim ama kararsız kaldm baskıda sorun yaşatırmı diye.sizin önereceğiniz renkler varsa iyi olr veya bunda sorn çıkmazsa.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 10-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iyi gibi ama işte terzi durumundasın iyi düşünmen lzmgraphic designer kartvizit (benim)
Bu mesajdan alıntı yap
mustafa fidan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustafa fidan

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2008 #3
fena değil
biraz daha uğraş bakalım
Bu mesajdan alıntı yap

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2008 #4
saolun yani nekadar yardınmcı oldunuz bilemezsniz:s
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2008 #5
Zeminli çalışmalardan kaçınmanızı tavsiye ederim... Çünkü baskıda düşünmeniz gereken çok fazla şeyiniz olacak... 2 çalışmada da kullanmış olduğunuz büyük g ve içindeki raphic designer yazısı anlaşılmaz olmuş... en azından raphic değil graphic olarak yapsaymışsınız... yine 2 çalışmada da arka yüzde kullanmış olduğunuz espriler pek etkili olmamış.. o konuda yeni çalışmalar yapmalısınız...
saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-11-2008 #6
Sevgili lola1903...

Tasarımın konusunda yorum yapmadan önce...

Neden Grafik Tasarımcı değilde, Graphic Designer

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
acar07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acar07(34)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 10-11-2008 #7
bence bıraz daha estetık calısmalar yapmalısın bunlarda guzel ama zemınsız olsa daha ıyı ve bırde neden bazı ıslerle sınırlı kaldın bır tasarımcı her ısı yapabılır. ben senın yerınde olsam kartın arka tarafına Adan Z ye matbaa ıslerını yazardım
alfabe sırasında
Bu mesajdan alıntı yap

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-11-2008 #8
Sevgili lola1903...

Tasarımın konusunda yorum yapmadan önce...

Neden Grafik Tasarımcı değilde, Graphic Designer
aslında böyle bir soruyla karşılaşacağımı tahmin ediyodm.soruyu sizin soracağınızıda tahmin ediyodm.benim nedenim aslında kuluğa daha hoş geliyo tamam diceksinizki kendi dilimizi koruyalım falan haklısınız ama ben böyle istedim.yorumlar için saolun daha farklı sade zeminde çalışmalar denicem.
Bu mesajdan alıntı yap
sule_ebrar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sule_ebrar

Grafiker / İstanbul

Alt 11-11-2008 #9
Zeminli çalışmalardan kaçınmanızı tavsiye ederim... Çünkü baskıda düşünmeniz gereken çok fazla şeyiniz olacak... 2 çalışmada da kullanmış olduğunuz büyük g ve içindeki raphic designer yazısı anlaşılmaz olmuş... en azından raphic değil graphic olarak yapsaymışsınız... yine 2 çalışmada da arka yüzde kullanmış olduğunuz espriler pek etkili olmamış.. o konuda yeni çalışmalar yapmalısınız...
saygılarımla

SirOfAngels katılıyorum düşüncelerine.. grapfic yazımındaki espiri tam anlaşılmıyor rapfic olarak önce firme ismi olarak düşündüm sonra g harfini öğrence grapfic olduğu anlaşılıyor.. birde zeminin koyu olması çok güzel ama bende çok severim koyu zeminleri ama matbaa da baskı sırasında lacivert olduğunu kabul edersek rengi bulamayabilirler. zemin için daha net elde edilecek bi renk kullanabilirsin. zemin siyahta olabilir ama matbaada basılıyorken çok dikkat edilmeli.. biz okuldayken hocalarımız bu konuya özellikle dikkat etmemiz gerektiğini söylüyorlardı çünkü..
Bu mesajdan alıntı yap
acar07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acar07(34)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 11-11-2008 #10
şule hanıma katılıyorum renkler konusunda

bir matbaada çalısan grafiker olarak renk konusunda ajanslardan gelen işlerde çok sıkıntı oluyor, özellikle lacivert renkte c:100 m:100 verildiği zaman mora yakın bir renk çıkabiliyor CMYK baskıda
aynı durum siyahta da geçerli, mesela CMYK basılacak bir işte siyahı direkt siyahta %100 vermemek gerekiyor. C:60 M:60 Y:60 K:100 verilirse daha sağlıklı oluyor

ayrıca zeminli olan islerde yolma tabir ettiğimiz bir olaylada karsılasılabiliyor, bu durumda zemin iki kere basılıyor.

ayrıca benim görüsüm eğer zemiinli yaptıracaksanız isinizi kuşe kağıda bastırın ve üstüne mat selefon yaptırın, mat selefon ayrı bir güzellik veriyor benim gözümde işe
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
benim, designer, graphic, kartvizit, kartvizitbenim