Graphtec ce-5000-60 plotter kesim yardım.

Folyo kesim - Graphtec ce-5000-60 plotter kesim yardım. Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Merhaba. Graphtec ce5000-60 lık plotter aldım.makinayı ikinci el olarak alığım için teknik bir yardım göremedim. küçük bir kullanma klavuzu ile biraz öğrendim. ama bazı eksikler var bunlar ...

istanbulspor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istanbulspor

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Merhaba.
Graphtec ce5000-60 lık plotter aldım.makinayı ikinci el olarak alığım için teknik bir yardım göremedim. küçük bir kullanma klavuzu ile biraz öğrendim.
ama bazı eksikler var bunlar için yardımlarınızı rica ediyorum.

Birincisi: Folyoyu takıp ayarladığımda sanki sensör yokmuş gibi malzemeyi başa almıyor. taktığım yer neresi ise aynen duruyor. çalışmayı hazırlayıp kesmek için makinaya gönderdiğimdede folyo topunu ileriye doğru sürüklüyor sonra tekrar geri sarıyor malzemenin ortasından kafasına göre bir yerden kesmeye başlıyor.
buda dünya kadar fire vermemize sebep oluyor. kesiminin başından değilde sonundan başlıyor.

ikincisi: kestiği yerlerde ucuca getirmiyor.

bu makinayı kullanan ve bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 25-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ayarlardan otomatik okumayı iptal et. yada kesime başlayacağı yeri kendin manual olarak ayarla,size makina ile cd de vermeleri lazım o cd nin içinde manual ayarlarını okur tatbik edersen sorunun hal olur.
Bu mesajdan alıntı yap

istanbulspor

Grafiker / İstanbul

Alt 25-01-2010 #3
Kardeş Teşekkür ederim ilgi ve alakndan dolayı
Bu mesajdan alıntı yap
mehmetkorum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetkorum

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 29-01-2010 #4
rool 1 rooll2 sheat gibi secenekler var sen hangisini seçiosun öncelikle özelden bana yazarsan yardımcı olurum
Bu mesajdan alıntı yap
SUSKUN1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SUSKUN1(47)

Grafiker / İstanbul

Graftec yardım

Alt 04-02-2010 #5
makinaya ya folyoyu taktıktan sonra kolu indir enter a basmadan menüye gir ekranda roll 1 roll 2 sheet i bul onu roll 1 e getir senin şuan kullanmış olduğun ayar değişecek öyle dene düzelecek makina çok güzel güle güle kullan çözemezsen A ve A REKLAM I ARA ORADAN BİLGİ ALBİLİRSİN SATICISI ONLAR İSTANBULDA YERİ
Bu mesajdan alıntı yap

istanbulspor

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2010 #6
suskun1 ve mehmet adlı arkadaşlar yardımlarınız için saolun söylediklerinizi yaptım sorun çözüldü. size ne kadar teşekkür etsem azdır
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ce5000-60, folyo kesim, graphtec, graphtec sorunu, yardımı