Graptech kameralı kesim makinası

Folyo kesim - Graptech kameralı kesim makinası Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar graptech in bir plotter ı var kameralı gecen gün inceledim ama calısır halde degildi bu makinalar ile ne yapılır bilen varmı cavapalar için simdiden tesekkürler...

yilmaz5907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yilmaz5907

Baskıcı / Tekirdağ

Alt 13-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar graptech in bir plotter ı var kameralı gecen gün inceledim ama calısır halde degildi bu makinalar ile ne yapılır bilen varmı cavapalar için simdiden tesekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 14-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu makinalarla folyo kesilir,sticker yapılır.
Sorunuz ile acı bir yere parmak bastınız.Reklamcılık tabelacılık saygın bir meslektir.Avatarınızda REKLAM yazısı var.Aman allahım ne günlere kaldık reklamcıya bak plotterin ne işe yaradıgını bilmiyor.işte reklamcılıgın geldiği yer.Eline çalışmayan bir plotter bile geçen reklamcı oldu.gerçek reklamcılarda bunların yüzünden iflasın eşiğinde.
Bu mesajdan alıntı yap

yilmaz5907

Baskıcı / Tekirdağ

Alt 05-11-2008 #3
plotterın ne ıse yaradıgını bılmeyen yok zten fakat insanlarda analarının karnından reklamcı tabelacı dogmuyor hayatta hersey tecrübe emekli grafiker olduguna göre bayagı eskimissindirde sen bu konularda yeni nesil elinizden mesleginizi alıyor diye tedir gin oldunuz bakıyorum --normalde insanlarla böyle konusmam ama sizin gibi amcalar olduktan sonra tabi laf sokmak size düsüyor -- unutmadan su zamandaki reklamcılar kazandıkları her parayı kar zannedip günübirlik harcamasalar emin olun kimse iflasın esigine gelmez... yinede yorum icin sagolun..
Bu mesajdan alıntı yap

yilmaz5907

Baskıcı / Tekirdağ

Alt 05-11-2008 #4
Bu makinalarla folyo kesilir,sticker yapılır.
Sorunuz ile acı bir yere parmak bastınız.Reklamcılık tabelacılık saygın bir meslektir.Avatarınızda REKLAM yazısı var.Aman allahım ne günlere kaldık reklamcıya bak plotterin ne işe yaradıgını bilmiyor.işte reklamcılıgın geldiği yer.Eline çalışmayan bir plotter bile geçen reklamcı oldu.gerçek reklamcılarda bunların yüzünden iflasın eşiğinde.
plotterın ne ıse yaradıgını bılmeyen yok zten fakat insanlarda analarının karnından reklamcı tabelacı dogmuyor hayatta hersey tecrübe emekli grafiker olduguna göre bayagı eskimissindirde sen bu konularda yeni nesil elinizden mesleginizi alıyor diye tedir gin oldunuz bakıyorum --normalde insanlarla böyle konusmam ama sizin gibi amcalar olduktan sonra tabi laf sokmak size düsüyor -- unutmadan su zamandaki reklamcılar kazandıkları her parayı kar zannedip günübirlik harcamasalar emin olun kimse iflasın esigine gelmez... yinede yorum icin sagolun..
Bu mesajdan alıntı yap
myjet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

myjet

Hiç Biri / İzmir

Alt 05-11-2008 #5
mrb
graphtec ile ilgili sorularınızı isterseniz ben cevaplayabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 05-11-2008 #6
Bu makinalar ile ne yapılır ? sorusuna cevap yazdık folyo kesilir sticker yapılır yazdık.Siz bu makinalar nerede yapılır dedinizde size yol göstermedikmi?.yada plotterde şöyle bir sorun var dedinizde forumda size yardımcı çıkmadımı ,bak işte my jet size yardımcı olacagını yazmış .ama siz konuyu sapıtıp tartışma çıkarıyorsunuz gerçekleri göz ardı ediyorsunuz.yeni nesil değil mesleğimizi elimizden almak elimize su dökemez.ayıptır burada yazdığınız yetmiyormuş gibi birde özele mesaj atıyorsunuz sağolun.teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
arizek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arizek(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-11-2008 #7
hocam kamera dedigin sey aslinda poza tanima sistemidir..

kesmek istedigin malzemeye daha once atilmis pozalari gorur ve sifir sasma ile ayni yerden keser..
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetvrl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetvrl

Grafiker / İstanbul

Alt 25-11-2008 #8
ufak bir yorumda benden gelsin arkadaşlar ben bu makinayı istanbulda avea reklamda gormuştum hatta alacaktım fiyatı çok uçuk olduğu için alamadım, oradan makina için aldığım bilgi aynen şöyle idi makina 02 mm e kadar folyo kesim yapabiliyor digital makinada basmışolduğun sticerleri arizek arkadaşında bahsetmiş olduğu gibi poza sistemi ile dekupe edebiliyor yani aslında sen kameradan kesimin yapılacağı yerleri rahatca gorebiliyorsun ayrıca kalın folyolarıda en sorunsuz bir şekilde kesen makina ve en güzel yanlarından bitanesede diğer makinalarda uzun metrajlı çalışmalarda folyo kesimde kaymalar olurken bu makinede oyle birşey yok FİYATI İSE yaklaşık 4 ay once sorduğumda tabi doların o günkü kurundan 7000 ytl yapıyordu
Bu mesajdan alıntı yap

yilmaz5907

Baskıcı / Tekirdağ

Alt 30-11-2008 #9
ufak bir yorumda benden gelsin arkadaşlar ben bu makinayı istanbulda avea reklamda gormuştum hatta alacaktım fiyatı çok uçuk olduğu için alamadım, oradan makina için aldığım bilgi aynen şöyle idi makina 02 mm e kadar folyo kesim yapabiliyor digital makinada basmışolduğun sticerleri arizek arkadaşında bahsetmiş olduğu gibi poza sistemi ile dekupe edebiliyor yani aslında sen kameradan kesimin yapılacağı yerleri rahatca gorebiliyorsun ayrıca kalın folyolarıda en sorunsuz bir şekilde kesen makina ve en güzel yanlarından bitanesede diğer makinalarda uzun metrajlı çalışmalarda folyo kesimde kaymalar olurken bu makinede oyle birşey yok FİYATI İSE yaklaşık 4 ay once sorduğumda tabi doların o günkü kurundan 7000 ytl yapıyordu
bu makina için bana 10000ytl demilerdi fiyat düşmüs demekki..!
Bu mesajdan alıntı yap
SUSKUN1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SUSKUN1(47)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2008 #10
arkadaşlar bende 60 lık graptech var çok memnunum herkese tavsiye ederim kaydırma sıfır kesim hassas
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
graptech, kamerali, kameralı, kesim, makinasi, makinası