green apple logo çalışması

Logo Tasarımları - green apple logo çalışması Sponsorlu Bağlantılar yeni çalışmaya başladığım firma için bir deneme çalışması bir kaç renkte çalıştım eleştirilerinizi bekliyorum kolay gelsin......

timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 16-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yeni çalışmaya başladığım firma için bir deneme çalışması bir kaç renkte çalıştım eleştirilerinizi bekliyorum kolay gelsin...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 16-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Green apple firması neye hizmet vermektedir?
Bu mesajdan alıntı yap
fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-06-2009 #3
formu apple ile aynı bari yaprağın yönünü değiştirseydin düşünce güzel
ama o efekt hiç olmamış ve sanırım reklam ajansı font ve renk uyumsuz.

kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
montana26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

montana26

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 16-06-2009 #4
Evet bazı arkadaşlarda yapıyor bu hatayı tamam başlığı falan yazmışssın ama bu firma nasıl hizmet veriyor ne sektörü bu tip özellikleride verirsek herkes daha iyi yorumlayabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 16-06-2009 #5
biraz fazla esinlenilmiş apple'dan. Bence bu sakıncalı
Bu mesajdan alıntı yap
canndostt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canndostt

Grafiker / Adana

Alt 17-06-2009 #6
GREEN APPLE;
Logo güzel, elmayı çift G halinde tasarlamanız da zekice... Effecktte biraz oynama yapılır ve sektörle ilgili bir ikon konulabilirse diye düşünüyorum... Mesela G'nin düz çizgilerinin birleştiği yere elmanın ortasına.... tabi bu da izdüşümü gibi bişey yeşilin bir renk tonu mesela. Sektörü bilmediğimiz için ikon konusunda fikir yürütemeyeceğim. Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 17-06-2009 #7
öncelikle eksik bilgi verdiğim için özür dilerim green apple firması bir tekstil firmasıdır olabildiğince açıklamayada çalışayım vurgulamak istediğim logoyu

türkçesi yeşil elma olması nedeniyle firmanın önceki logosuda bir adet yeşil elmadan oluşması ve arkadaşlarımızın belirttiği apple firmasının logosundan alıntı yapılması nedeniyle değiştirmeye uygun buldum logo çalışması ardından diğer aksesuar çalışmalarınada yön vereceğim.

Green apple firması neye hizmet vermektedir?
yukarda belirttim teşekkürler

formu apple ile aynı bari yaprağın yönünü değiştirseydin düşünce güzel
ama o efekt hiç olmamış ve sanırım reklam ajansı font ve renk uyumsuz.
kolay gelsin
elmanın apple firmasının elmasına benzemesi önceki logolarından çok uzaklaşmamaya çalışmamdan kaynaklanıyor ancak bu eleştiriniz üzerine bu benzerlik beni rahatsız etti ve genel konsepti bozmadan elmada belirli değişiklikler yapıcağım yazı fontu üzerinde de değişiklikler üzerine yeniden çalışacağım teşekkürler..

Evet bazı arkadaşlarda yapıyor bu hatayı tamam başlığı falan yazmışssın ama bu firma nasıl hizmet veriyor ne sektörü bu tip özellikleride verirsek herkes daha iyi yorumlayabilir.
yorumunuz için teşekkürler eksik bilgileri yukarıda belirttim istediğiniz başka bilgiler varsa onlarıda geçebilirim...

biraz fazla esinlenilmiş apple'dan. Bence bu sakıncalı
teşekkürler arkadaşımızda aynı yorumda bulunduğu için genel bir değişiklik yapılacaktır...

GREEN APPLE;
Logo güzel, elmayı çift G halinde tasarlamanız da zekice... Effecktte biraz oynama yapılır ve sektörle ilgili bir ikon konulabilirse diye düşünüyorum... Mesela G'nin düz çizgilerinin birleştiği yere elmanın ortasına.... tabi bu da izdüşümü gibi bişey yeşilin bir renk tonu mesela. Sektörü bilmediğimiz için ikon konusunda fikir yürütemeyeceğim. Başarılar...
yorumlarınız için teşekkür ederim çift G değilde Ga harflerini vurgulamaya çalıştım yorumunuz bunda yeteri kadar başarılı olamadığımı anlatıyor ikon kullanmayı düşünmedim ancak tekstil bayan üst grup çalışan bir firma için öneriniz olursa değerlendirebilirim teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 18-06-2009 #8

arkadaşlar değerli yorumlarınız için teşekkür ederim logonun son halidir beğenildi ve kurumsal kimlik çalışmalarımıza başladık ilginiz için tekrar teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2009 #9
Neden ısrarla logoya parlaklık vermeye çalışıyorsun anlamadım bırak tek renk olsun green apple logo çalışması Ve g a düşünsesi iyide ne birleşimi elmayı pek anımsatmıyor. Üstünde biraz daha çalışmalısın bunun dışında G tmmda a da biraz sıkıntı var gibi. Emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 21-06-2009 #10
Neden ısrarla logoya parlaklık vermeye çalışıyorsun anlamadım bırak tek renk olsun green apple logo çalışması Ve g a düşünsesi iyide ne birleşimi elmayı pek anımsatmıyor. Üstünde biraz daha çalışmalısın bunun dışında G tmmda a da biraz sıkıntı var gibi. Emeğine sağlık

eleştiriniz için teşekkürler tek renk yapmamak için biraz oynadım.. elmaya benzemek zorunda değil ancak bir yaprak bile çoğu zaman belirli şeyleri ifade etmeye yetiyor o konuda katılmadım size ve Ga harfleri birbirinin kopyası zaten G de olupta a da olmuyan nedir onuda anlıyamadım teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları