Grid ayarlarına nerden ulaşabilirim ?

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Grid ayarlarına nerden ulaşabilirim ? Sponsorlu Bağlantılar Kolay gele güzel ülkemin cool grafikerleri Benim sorunum grid ayarları ile alakalı.Gridlerin rengini,sayısını ve diğer özelliklerini mac'lerde İllustrator menüsünden düzeltebiliyoruz.Ama normal pc lerde hangi seçenekten faydalanabiliriz acaba ? ...

franbuaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

franbuaz

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kolay gele güzel ülkemin cool grafikerleri Grid ayarlarına nerden ulaşabilirim ?

Benim sorunum grid ayarları ile alakalı.Gridlerin rengini,sayısını ve diğer özelliklerini mac'lerde İllustrator menüsünden düzeltebiliyoruz.Ama normal pc lerde hangi seçenekten faydalanabiliriz acaba ? :S

Verdiğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.Grid ayarlarına nerden ulaşabilirim ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 16-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kontrol panelinden edit/preferences/guides & grid... e tıklayarak yapabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap