Grubumuza AS3 Freelance İş Yapacak Arkadaşlar Aranıyor.

Sonuçlanan İlanlar - Grubumuza AS3 Freelance İş Yapacak Arkadaşlar Aranıyor. ...

cucu2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cucu2

Webmaster / Ankara

Alt 01-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,
Freelance çalışanlar grubumuza ActionScript 3.0 da iyi arkadaşlar aranmaktadır.

İlgilenen arkadaşlar caysan[at]caysan[.]com adresine mail atabilirler.

Sistemimiz iki şekilde çalışmaktadır.
Sizden fiyat alınarak proje müşterilerilerimize sunulur ve sizin belirlediğiniz fiyat üzerinden işe başlanır.

İkinci şekil ise, fiyatı belirlenmiş iş, bu işi yapabilecek uygunluktaki grubumuzadaki arkadaşlara teklif olarak gönderilir. Yapmak isteyene ilgili iş iletilir.

Saygılarımızla
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Tags
action script3, actionscript, as2, as3, flash