grup çalışma yöntemi

Photoshop - grup çalışma yöntemi Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar çalıştığım yerde bazenleri cd de iş geliyordu ve bunlar grup (set) olarak çalışılmış işlerdi. bu yöntem daha mı kolay daha mı zor, ve bu yöntem zor veya ...

grup çalışma yöntemi
quick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quick

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

grup çalışma yöntemi

Alt 21-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar çalıştığım yerde bazenleri cd de iş geliyordu ve bunlar grup (set) olarak çalışılmış işlerdi. bu yöntem daha mı kolay daha mı zor, ve bu yöntem zor veya kolaysa bundaki çalışmalar nasıl oluyor ben anlamıyorum bir çalışmadı bir layeri bulmak için savaş yapıyorum. bu yöntemin nasıl olduğu hakkında ufak bir bilgi sahibi olmak için size başvurdum grup çalışma yöntemi

cevaplarınızı bekliyorum
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 21-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmaları daha kolaylıkla bulmanız için klasör haline getirilir. Çok layerli çalışmalarda çalışılacak olan layere daha hızlı bir şekilde ulaşmak için kullanılır... Daha nasıl bir bilgi istiyorsunuz ? =)
Bu mesajdan alıntı yap
quick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quick

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

Alt 21-07-2007 #3
normal benim belkide sizin çalıştığını yöntem "layer" li çalışmadan her hangi bir artısı varmı hocam
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
grup, alma, yntemi