gruptan layer seçerken komple grubu seçiyor

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - gruptan layer seçerken komple grubu seçiyor ...

kuzey_22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kuzey_22

Webmaster / İstanbul

Alt 25-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

gruplanmış olan yani tek klasör içindeki resimlerim var ben tasarım sayfasından butona tıklıyorsam o bütün herşeyi seçiyor cs2 de böyle degildi neye tıklıyorsan onu seçiyorsun bi yerden ayarı varmı yoksa cs 4 böylemi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 25-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gruplanmış olan yani tek klasör içindeki resimlerim var ben tasarım sayfasından butona tıklıyorsam o bütün herşeyi seçiyor cs2 de böyle degildi neye tıklıyorsan onu seçiyorsun bi yerden ayarı varmı yoksa cs 4 böylemi
Sorununuzu anlayabilsem deneyeceğim ama...
Bu mesajdan alıntı yap
finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2010 #3
auto select groups seçili olmasın...
Bu mesajdan alıntı yap

kuzey_22

Webmaster / İstanbul

Alt 26-02-2010 #4
layer panelinde bir sürü klosörlü resimlerimlerim var yani grup olarak çalışıyorum layer panelinde kalsör açıp resimleri içinde atıyoruz ya bende o şekilde çalışıyorum ama sorun çalışma sayfamda klsör içindeki bir resme tıkladıgımda komple klasörü seçiyor tek resmi seçmiyor

finfik senin dedigin o ayar nerde acaba CS 4 de
Bu mesajdan alıntı yap

kuzey_22

Webmaster / İstanbul

Alt 26-02-2010 #5
sagol fink fink teşekkürler o kadar aradım görmedim gruptan layer seçerken komple grubu seçiyor
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 26-02-2010 #6
evet doğrusun bende merak ettim doğrusun gıcık oldum grup halindeyken içinde tıklayıp hepsi seçiyor ama tek seçmek için grup bozdum tekrar grup yaptım umarım CS4 olmayabilir de...
Bu mesajdan alıntı yap