Güç Alanı ÇAlışmam-Herkesin Görmesi Gereken Bir Yötem

Photoshop Dersleri - Güç Alanı ÇAlışmam-Herkesin Görmesi Gereken Bir Yötem Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar Güc alanı Calısmam sizce nasıl olmus.Yorumlarınızı bekliyorum. Bu konuyu Derslere acmamın nedeni ise asagıdaki linkde Bu calısma veya benzeri bir calsıma icin kapsamlı anlatım var. Asagıdaki calısma ...

MeDxxCeZir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MeDxxCeZir

Öğrenci (Grafik) / Bolu

Dosya19

Alt 04-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar Güc alanı Calısmam sizce nasıl olmus.Yorumlarınızı bekliyorum.
Bu konuyu Derslere acmamın nedeni ise asagıdaki linkde Bu calısma veya benzeri bir calsıma icin kapsamlı anlatım var.

Asagıdaki calısma bana aittir.
Resme tıklarsanız daha iyi inceleme imkanı bulursunuz.Malum Resimler otomatik boyutlandırılıyo sitede.

Buda Yöntemin Linki.Gönül isterdiki buraya linksiz kendi resimlerimle koyıyım.Ama cok uzun anlatımı var Linkde hazırı var umarım isinize yarar.
Güc Alanı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DewiL93 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DewiL93

Öğrenci (Grafik) / Ağrı

Alt 04-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tam aradığım konu teşekkürler .... Güç Alanı ÇAlışmam-Herkesin Görmesi Gereken Bir Yötem
Bu mesajdan alıntı yap
Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 04-09-2010 #3
abi çok komik kamyonun kapısı açık Güç Alanı ÇAlışmam-Herkesin Görmesi Gereken Bir Yötem

Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 04-09-2010 #4
Arkadaslar Güc alanı Calısmam sizce nasıl olmus.Yorumlarınızı bekliyorum.
Bu konuyu Derslere acmamın nedeni ise asagıdaki linkde Bu calısma veya benzeri bir calsıma icin kapsamlı anlatım var.

Asagıdaki calısma bana aittir.
Resme tıklarsanız daha iyi inceleme imkanı bulursunuz.Malum Resimler otomatik boyutlandırılıyo sitede.

Buda Yöntemin Linki.Gönül isterdiki buraya linksiz kendi resimlerimle koyıyım.Ama cok uzun anlatımı var Linkde hazırı var umarım isinize yarar.
Güc Alanı
Türkiye'nin Büyük Grafiker Topluluğu yazıyor foruma girdiğinde başlık çubunda yanlış mı ? çalışmanı paylaşıp, nasıl olduğu hakkında yorum alman güzel fakat bir sitedeki ders linkini sunman iyi birşey değil...Keşke o resimlerin linkini alıpta resim olarak koysaydın ve kendin türkçe olarak açıklasaydın nasıl yapıldığını...İngilizce olduğu için herkes ingiliz değil ki anlasın kolay Güç Alanı ÇAlışmam-Herkesin Görmesi Gereken Bir Yötem ... Sen istediğin kadar doğru yaptığını düşünmeye devam et ben doğru birşey yaptığına katılmıyorum...Emek harca biraz...
Bu mesajdan alıntı yap

MeDxxCeZir

Öğrenci (Grafik) / Bolu

Alt 04-09-2010 #5
Türkiye'nin Büyük Grafiker Topluluğu yazıyor foruma girdiğinde başlık çubunda yanlış mı ? çalışmanı paylaşıp, nasıl olduğu hakkında yorum alman güzel fakat bir sitedeki ders linkini sunman iyi birşey değil...Keşke o resimlerin linkini alıpta resim olarak koysaydın ve kendin türkçe olarak açıklasaydın nasıl yapıldığını...İngilizce olduğu için herkes ingiliz değil ki anlasın kolay Güç Alanı ÇAlışmam-Herkesin Görmesi Gereken Bir Yötem ... Sen istediğin kadar doğru yaptığını düşünmeye devam et ben doğru birşey yaptığına katılmıyorum...Emek harca biraz...
Arkadas ben zaten deneyerek buldum acıklamasını ypabilsem ingilizce yazıların buraya koyardım elbet.Bende İngiliz degilim TÜRKÜM . :rofl: Şimdi bu calısma hakkında youm alırken arkadaslar sorucaktı nasıl ypaılıyo diye.Bende Yardım aldıgım siteyi koyıyım dedim.Benimde o dersi okuyarak yaptıgım ilk calısma zaten .Bu calısma ya tamamen hakim olunca acarım konuyu ama simdilik o kadar geliştirmedim.Yorum için Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
qhost18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qhost18

Webmaster / Bursa

Alt 04-09-2010 #6
sennkiyle o anlatım çok farklı sennki daha gusel olmuş o sitedeki kaldığı yerden anlatıma sen dvm etsen daha yararlı olur bnce Güç Alanı ÇAlışmam-Herkesin Görmesi Gereken Bir Yötem
Bu mesajdan alıntı yap
qhost18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qhost18

Webmaster / Bursa

Alt 04-09-2010 #7
sennkiyle o anlatım çok farklı sennki daha gusel olmuş o sitedeki kaldığı yerden anlatıma sen dvm etsen daha yararlı olur bnce Güç Alanı ÇAlışmam-Herkesin Görmesi Gereken Bir Yötem
Bu mesajdan alıntı yap
brian09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brian09

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 05-09-2010 #8
hersey ucuyor..birtek önündeki sandalye kalıyor.oda güzel :S
Bu mesajdan alıntı yap

MeDxxCeZir

Öğrenci (Grafik) / Bolu

Alt 05-09-2010 #9
Dedigim gibi calısmada bazı eksiklerim var tam anlamıyla hakim degilim su asamada.Ama calısmaya devam ediyorum anlatımınıda en kısa sürede yapıcam kapsamlı bi şekilde.Aslında güzel bi çalısma icin uygun resimlerle uygun efektleri bir araya getirdiginde otomatikman güzel bir calısma ortaya cıkıyo bence.Olay Efektin icin uygun resim bulmada ki buda bazen zor olabiliyo.
Bu mesajdan alıntı yap

MeDxxCeZir

Öğrenci (Grafik) / Bolu

Alt 05-09-2010 #10
hersey ucuyor..birtek önündeki sandalye kalıyor.oda güzel :S
Sandalye belki yere çakılı nerden biliyosun:rofl: :rofl: :rofl:

Şaka bi yana o ayrıntı gözümden kaçmıs gerçekten. :smile:Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları