Güçlü demir

Logo Tasarımları - Güçlü demir Sponsorlu Bağlantılar Yapmış olduğum logolarda hiçbir düzenleme yapmadım ne fontunda ve yahutta başka bir yerde sadece gdf yani(güçlü demir ferforje) firması ismi adı adında karektersel bir kaç logo çalıştım ve ...

Güçlü demir
mutti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

Güçlü demir

Alt 06-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Güçlü demir
Güçlü demir

Güçlü demir
Güçlü demir
Yapmış olduğum logolarda hiçbir düzenleme yapmadım ne fontunda ve yahutta başka bir yerde sadece gdf yani(güçlü demir ferforje) firması ismi adı adında karektersel bir kaç logo çalıştım ve sizlere sundum müşteri begendikten sonra karekteri ve diğer detayları konusunda çalışıcam ama öncelikle gfd olarak hangi logo seçileceğine karar verilsin diğer çalışmaları ondan sonra yapıcam o güzel yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

elkor84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elkor84

Grafiker / Ankara

Alt 06-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
4 numaradaki çiziminiz hoş duruyor,ancak fontu seçerken daha okunaklı ve ciddi bir font seçmenizi öneririm.font rengi olarak gri tonları kullanabilirsiniz.kolay gelsin.

"+ çizim fontun yanında fazla büyük, aralarında bir orantı yok. fontu çizimin sağına hizalayabilirsiniz."

yeliz gökçen'in bu yorumuna da katılıyorum.birbirine hizalayıp,fontları sağ tarafa yerleştirmeniz daha düzenli gösterecektir.
Bu mesajdan alıntı yap

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2008 #3
tşk ler font seçimi aşamasına geçmedim henüz
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 06-09-2008 #4
4 numaradaki çiziminiz hoş duruyor,ancak fontu seçerken daha okunaklı ve ciddi bir font seçmenizi öneririm.font rengi olarak gri tonları kullanabilirsiniz.kolay gelsin.

+ çizim fontun yanında fazla büyük, aralarında bir orantı yok. fontu çizimin sağına hizalayabilirsiniz.

font seçiminizi yapmadıysanız bizlere sadece çizimi sunabilirdiniz. bu şekılde çizimle birlikte fontuda eleştiriye açmış bulunuyosunuz.

son halini de bekleriz...
Bu mesajdan alıntı yap

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2008 #5
anlıyorum haklısın hata ettim fontuda sunmakla son halini bittiğinde yayınlıyacağım
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
demir, güçlü