Guidic "Twitter of Guides" Logo ve Kartvizit

Logo Tasarımları - Guidic "Twitter of Guides" Logo ve Kartvizit ...

erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar, kendimize ait bir proje üzerine yaptığım logo ve kartvizit çalışması... Görüş ve önerilerinize;

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sade ve güzel olmuş kardeşim eline sağlık Guidic "Twitter of Guides" Logo ve Kartvizit aynı rengi tutturmak zor olucak baskıda ama
tamamdır .)
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 02-10-2008 #3
Buzları eritmek adına ilk yorum benden gelsin istedim...
GUİDİC fontu , kartvizitin arka yüzünde gayet iyi duruyo ama nedense ön yüzünde rahatsız edici gibi geldi bana , oysaki aynı font ,sebebini anlamadım...Benden kaynaklı sanırım...
Onun haricinde gayet başarılı buldum...
Ellerinize sağlık...İyi Bayramlar...
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2008 #4
Gayet sade ve hoş bence. Yalnız aklıma şu takıldı kalem benzetmesini neden ''d'' harfine uyguladınız? Bence ''i'' harfinde daha güzel dururdu. Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2008 #5
sade ve güzel olmuş kardeşim eline sağlık Guidic "Twitter of Guides" Logo ve Kartvizit aynı rengi tutturmak zor olucak baskıda ama
tamamdır .)
Teşekkür ederim dostum, bu baskı işine çok eğilmem gerekiyor, çoook Guidic "Twitter of Guides" Logo ve Kartvizit)

Buzları eritmek adına ilk yorum benden gelsin istedim...
GUİDİC fontu , kartvizitin arka yüzünde gayet iyi duruyo ama nedense ön yüzünde rahatsız edici gibi geldi bana , oysaki aynı font ,sebebini anlamadım...Benden kaynaklı sanırım...
Onun haricinde gayet başarılı buldum...
Ellerinize sağlık...İyi Bayramlar...
Buz yok, yok öyle bişi Guidic "Twitter of Guides" Logo ve Kartvizit

Belki ön tarafta logonun aldığı üst ışık rahatsız etmiş olabilir, aksi taktirde renk haricinde bir farklılık yok ön ve arkadaki logolarda. Zaten kullandığım renk konusunda bende çok emin değilim, belki farklı birşey deneyebilirim.

Teşekkürler.

Gayet sade ve hoş bence. Yalnız aklıma şu takıldı kalem benzetmesini neden ''d'' harfine uyguladınız? Bence ''i'' harfinde daha güzel dururdu. Elinize sağlık.
Aslında iki neden yer alıyor,
1. iki adet "i" bulunması,
2. "Twitter of Guides" yazısını o benzetmeyi yapmadan önce yerleştirmiş olmam Guidic "Twitter of Guides" Logo ve Kartvizit

Teşekkürler beğenin için. Bir de "i" harfinde denesem mi diye düşündüm şuan yalnız Guidic "Twitter of Guides" Logo ve Kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2008 #6
Müsaitseniz çok görmek isterim. Bence daha güzel olacak.
Bu mesajdan alıntı yap
muratiff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratiff

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 02-10-2008 #7
Zaten erdemirs belli bir seviyeyi aşmış bir arkadaşımız. Pek yorumlarada ihtiyacı olduğu sanmıyorum. Şahsen bana bu kartviziti sattın. Tebrik ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
aysgl_678 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysgl_678

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2008 #8
tasarımız çok hoş olmuş ama fikrimi sölücek olursam sakın parlamayın Guidic "Twitter of Guides" Logo ve Kartvizit d nin altını biraz uzatmışsınız müşteriler zor okur GUİDİC mi GUİGİC mi yoksa Guiqic mi bilemezler. bilerek yapılmış birşeymi yoksa bilmeden bi detayımı atladım
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2008 #9
Bir kaç renk verisyonunu diğerinin yanına ekledim, ışığı da kaldırdım, görüşlerinize..

muratiff, çok teşekkür ederim dostum, bu güzel yorumun göğsümü kabarttı açıkçası, ama böle bi yorum daha duyarsam benim için kötü olabilir Guidic "Twitter of Guides" Logo ve KartvizitGuidic "Twitter of Guides" Logo ve Kartvizit

d'nin altını aslında bir kalem ucuna benzetme amacı ile uzattım, "Twitter of Guide" ı da destekleyici olmasını istedim. aslında çok fazla "g" veya "q" şeklinde algılanacağı konusuna katılmıyorum, ama belki de yanlış düşünüyorum Guidic "Twitter of Guides" Logo ve Kartvizit

teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
aysgl_678 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysgl_678

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2008 #10
behn sadece müşteri açısından söledim zatenGuidic "Twitter of Guides" Logo ve Kartvizit yoksa çalışman çok hoş tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
guidic, kartvizit, logo, twitter of guides