Güleçler Gıda Logo çalışması

Logo Tasarımları - Güleçler Gıda Logo çalışması Sponsorlu Bağlantılar Firmanın kurumsal rengi yoktur.Renk alternatifleri denenebilir.Eleştirel yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim....

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 10-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firmanın kurumsal rengi yoktur.Renk alternatifleri denenebilir.Eleştirel yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

I3oI2a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

I3oI2a

Grafiker / İstanbul

Alt 10-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence aralarında en iyisi 3uncu olmus.
renk konusunda ben olsam daha kuvvetli renkler kullanırdım mesela guleçler yazısını lavicert yapardım. benim fikrimce Güleçler Gıda Logo çalışması
ellerine saglık
Bu mesajdan alıntı yap
ozlem aslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlem aslan

Grafiker / Ankara

Alt 10-04-2009 #3
bence 3 hoş duruyo
Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 10-04-2009 #4
bence aralarında en iyisi 3uncu olmus.
renk konusunda ben olsam daha kuvvetli renkler kullanırdım mesela guleçler yazısını lavicert yapardım. benim fikrimce Güleçler Gıda Logo çalışması
ellerine saglık
Ne yalan söyleyeyim benim de en beğendiğim 3 numaralı çalışmaydı.Ama yönlendirme olmasın diye belirtmemiştim.3 numaralı çalışmayı ilk etapda "güleçler" kırmızı "Gıda Pazarlama" lacivert, daha sonra "güleçler" kırmızı "Gıda Pazarlama" siyah çalıştım.Ancak ikisi de bakıldığında sanayi ile ilgili bir firma izlenimi verdi bana.Yine de alternatif olabilir.Teşekkürler.

bence 3 hoş duruyo
Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 10-04-2009 #5
neden 3 logoda ısrarla aynı rengi seçtin çok mat kalmış...ilk ikisi logo bazında değerlendiremiyorum çinkü sırt sırta bakmış 2 tane ''g'' harfi 3.olacak büyük ihtimal
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 10-04-2009 #6
Açıkçası benim ne renkler nede font hoşuma gitti. Gıda sektörü olunca biraz daha esnek ve yumuşak bir font iyi duru diye düşünüyorum. Renklerde öyle. 3 çalışmada yeterli gözükmüyor. Alternatif çalışmalar denemelisiniz.

Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 10-04-2009 #7
neden 3 logoda ısrarla aynı rengi seçtin çok mat kalmış...ilk ikisi logo bazında değerlendiremiyorum çinkü sırt sırta bakmış 2 tane ''g'' harfi 3.olacak büyük ihtimal
Logoların kabul görmesi için Yazıların değişik şekil ve garfiklerle desteklenmesi zorunluluğu olduğunu ilk defa duyuyorum.Böyle olsaydı "Nokia,Samsung,Boch,Beko" vs.vs. gibi dünya çapında firmalar herhalde bunu keşfetmiş olurlardı.
Yorumunuz için teşekkürler.

Açıkçası benim ne renkler nede font hoşuma gitti. Gıda sektörü olunca biraz daha esnek ve yumuşak bir font iyi duru diye düşünüyorum. Renklerde öyle. 3 çalışmada yeterli gözükmüyor. Alternatif çalışmalar denemelisiniz.

Kolay gelsin
Nasıl alternatif? Renk mi? Font mu?
Konsept mi?
Bu mesajdan alıntı yap
bigmuntha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bigmuntha(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-04-2009 #8
3. Logoda kesişim yerlerindeki boşlukları eşit tutarsan daha güzel durabilir.
Ayrıca gıda pazarlama yazısını da condens yerine normal yazıp, biraz da puntosunu küçültürsen daha şık duracaktır.
Renk konusunda da katılıyorum, çok sönük kalmış, turuncu yerine alternatif renkler deneyebilirsin.
Eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 10-04-2009 #9
yazı karekteri ve simgelerde ufak değişikliğe gidildi.

Bu mesajdan alıntı yap
sentelay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sentelay

Grafiker / İstanbul

Alt 10-04-2009 #10
sanırım tasarımına bedel biçilmeyen sadece kağıdından baskısından kazanalım düşüncesiyle aceleyle yapılmış bir çalışma... yanı "logo mu logo, al sana logo" gibi . . . biz grafikerlerin canını sıkan işlerden . . . eline sağlık. bazen böyle işler gelir ama bence siteye yüklemeye değmez bu tarz logolar . . .
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları