günayddın çok acil lütfen

InDesign - günayddın çok acil lütfen ...

günayddın çok acil lütfen
baturbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baturbey

Fotoğrafçı / İzmir

Alt 07-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar öncelikle hepinize günaydın çok acil bi sorum olacaktı şimdi bildiğiniz üzere psd dosyalarını indesign içine attıktan sonra psd dosyalarının üzerinde işlem yapılıp indesignda update yapılıo peki buna gerek kalmadan ben indesign içine attığım psd dosyalarını coreldeki gibi layer layer olarak üzerinde düzenleme yapamıyormuyum yada öyle birşey varmı yani update olayına gerek kalmadan indesignda düzenleme yapmak istiyorum eğer bu konu açıldıysa kusura bakmayın araştırcak vaktim olmadı direk açtım saygılar ...

kırkyılın başında bi soru sorduk onada cevap yok sora dıolar kı nıe konu acmıon....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 08-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kırkyılın başında bi soru sorduk onada cevap yok sora dıolar kı nıe konu acmıon....
Di mi ama utanmaz bunlar ya siz de konu açmayın ya da bence siz bırakıp gidin burayı yokluğunuzu anlasınlar, pişman olurlar sonra.
Bu mesajdan alıntı yap

baturbey

Fotoğrafçı / İzmir

Alt 08-04-2011 #3
etagfurullah amacım o degılde bı ton boş konuya yorum yazılıo acil dedik kimse takmamış neyse canları sağolsun...
Bu mesajdan alıntı yap
Monored isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Monored

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2011 #4
Herhangi uzantıdaki bir resim üzerinde değiiklik yapmak istersen onu photoshop'la açman ve orada düzenleme yapman gerekir. Düzenleme yaptıktan sonra otomatik olarak resim Indesign'da kendini güncelleyecektir. eğer güncellemediyse Links'den güncellemen gerekir.
Bu mesajdan alıntı yap
apricot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

apricot(46)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2011 #5
Di mi ama utanmaz bunlar ya siz de konu açmayın ya da bence siz bırakıp gidin burayı yokluğunuzu anlasınlar, pişman olurlar sonra.
yani bence de +:alkis:
Bu mesajdan alıntı yap
Yavuz Mamaç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yavuz Mamaç

Grafiker / İzmir

Alt 11-04-2011 #6
Indesign'da layer özelliği var ama photoshop'la düzenlediğin layer'ları indesign'da açmanın bir faydası yok.. photoshop araçları indesign'da yok.. olsaydı photoshop'a gerek kalmazdı. Onlarca, yüzlerce sayfalı işler yapabileceğin bir programdan şimdilik daha fazlasını beklememek lazım. Indesign bunun için var zaten, hızlı ve pratik mizanpaj için. Ama psd içinde görünmesini istemediğin bir layer var ise, psd'yi çağırırken "import options" seçeneğin işaretliyse bu layerlar üzerinde seçim yapabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

baturbey

Fotoğrafçı / İzmir

Alt 13-04-2011 #7
yorumlar ıcın tesekkur ederım işime yaradı saolun herkeze iyi çalışmlar...
Bu mesajdan alıntı yap