güncel c++ ve visual basic ders anlatım,kitap vs.. lazım.(forumdakilerin haricinde)

Visual basic , Delphi , C , C++ - güncel c++ ve visual basic ders anlatım,kitap vs.. lazım.(forumdakilerin haricinde) ...

güncel c++ ve visual basic ders anlatım,kitap vs.. lazım.(forumdakilerin haricinde)
samak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

samak

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 30-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar güncel c++ ve visual basic ders anlatım,kitap vs.. lazım.(forumdakilerin haricinde) elinde olan ark. paylaşırsa sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

İnşallah İşine Yarar:D

Alt 06-09-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Programlamaya nereden başlayacağım? Nasıl öğreneceğim diyenler için müthiş bir fırsat.. Öğrenilmesi en kolay programlama dili hakkında 5 CD den oluşan eğitim seti ile çok kolay bir şekilde Vbasic öğrenebileceksiniz.

Tamamı sesli ve görüntülü olan bu set coder olma yolunda adım atmanızı sağlayacaktır..

İNDİR

http://www.rapidshare.com/users/QIETMR
Bu mesajdan alıntı yap
samak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

samak

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 06-09-2007 #3
paylaşım için tşk. işimize yarıyacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-10-2007 #4
sifre ne peki hayret bişi yaa
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-11-2007 #5
diğer cdleri de paylaşıcakmısın arkadaşım simdiden sağol
Bu mesajdan alıntı yap
aman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aman

Grafiker / Karaman

Alt 09-01-2008 #6
bu prğraram bızım ne gıbı işimize yarayacak
corel kullanıyoruz
anlatırsanız sevınırım
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-01-2008 #7
bu prğraram bızım ne gıbı işimize yarayacak
corel kullanıyoruz
anlatırsanız sevınırım
bu başlıkta ki konu programlama dilleriyle alakalı corelle değil
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-02-2008 #8
Programlamaya nereden başlayacağım? Nasıl öğreneceğim diyenler için müthiş bir fırsat.. Öğrenilmesi en kolay programlama dili hakkında 5 CD den oluşan eğitim seti ile çok kolay bir şekilde Vbasic öğrenebileceksiniz.

Tamamı sesli ve görüntülü olan bu set coder olma yolunda adım atmanızı sağlayacaktır..

İNDİR

http://www.rapidshare.com/users/QIETMR
Rapidde cango diye bişey çıkıyor ve pasword soruyor arkadaşım şifreyide ve diger cdleride yükliyecekmisisniz tşkler paylaşım için
Bu mesajdan alıntı yap
medo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medo

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 07-05-2008 #9
c++ la ilgili bir site var türkçe değil ama iyi bir kaynak cppreference umarım işinize yarar
Bu mesajdan alıntı yap
burakosar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakosar

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 05-06-2008 #10
c++ la ilgili super bir site var download yapamıyosun fakat tüm dersler ayrıntılı bir şekilde hazırlanmış benım cok hoşuma gıttı ve ordan calısıorum size siteyi vereyım. ************** bu siteden c/c++ a girerek kayıtlı konnulardan ulasabılırsın iyi gunler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
anlatim, anlatm, basic, ders, gncel, guncel, haricinde, kitap, lazimforumdakilerin, lazmforumdakilerin, visual