Güncel Canvas Baskı Teklifi - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Güncel Canvas Baskı Teklifi - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Güncel Canvas Baskı Teklifi Şehir: Türkiye Geneli İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli Maliyet: 500 metrekare Tasarım: Hariç İşin teslim edilme süresi: 1 hafta İşle ilgili açıklama: Dükkanımda ...

phuth isimli Üye şimdilik offline konumundadır

phuth

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 30-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Güncel Canvas Baskı Teklifi

İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli

Maliyet: 500 metrekare

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 1 hafta

İşle ilgili açıklama: Dükkanımda Satmak Üzere Canvas Baskı Teklifi İstiyorum.
Aynı Baskı Olmayacak Adet Yüksek Yanlış Çeşit Bol Olacak.
Gerek Kendi Portre Havuzumdan Gerekse Fİrmaya Ait Portre Havuzundan Baskılar Olacak.
Çalışma Şeklimiz 1 Seferlik Değil Sürekli Malzeme Temin Edebilecek Bir Fİrma İle Çalışmak İsterim .

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Güncel Canvas Baskı Teklifi - Türkiye Geneli - Güncel Canvas Baskı Teklifi - Türkiye Geneli ya da Güncel Canvas Baskı Teklifi - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Güncel Canvas Baskı Teklifi - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Güncel Canvas Baskı Teklifi - Türkiye Geneli | Güncel Canvas Baskı Teklifi - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 30-06-2011 #3
arkadasım

eğer sülayman karakaya isimli şahıs seninle irtibata geçerse sakın aldanma kendisi dolandırıcıdır... hemen polisi arayabilirsin.. forumdan bir kaç kişinin canını yakmıştır... parasını dolandırmıştır... ben ikaz edeyim sen bilirsin yine deGüncel Canvas Baskı Teklifi - Türkiye Geneli)
altınorhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

altınorhan

Eğitimci / Kayseri

Alt 14-08-2011 #4
merhaba, hız - kalite - uygun fiyat için *********'dan iletişime geçiniz