Güncel Türkçe Edius Dersleri (HD)

Edius - Güncel Türkçe Edius Dersleri (HD) Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar sürekli güncel tutmaya çalıştığım youtube kanalımda elimden geldiğince yeni derslere yer vermeye çalışıyorum. Grafikerler.net'te de daha önce olduğu gibi sizlere bildiklerimi aktarma konusunda yardımcı olacağım. Yorumlarınızı, ...

hopdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hopdi

Yrd. Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 12-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar sürekli güncel tutmaya çalıştığım youtube kanalımda elimden geldiğince yeni derslere yer vermeye çalışıyorum. Grafikerler.net'te de daha önce olduğu gibi sizlere bildiklerimi aktarma konusunda yardımcı olacağım. Yorumlarınızı, beğenilerinizi ve her türlü olumlu/olumsuz eleştirilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Küçük bir not, lütfen dersleri izlemeden okuyunuz.

Youtube kanalımdaki telif sorunu yüzünden youtube grafikerler.net'e izin vermiyor. Hangi videoyu izlemek istiyorsanız, o video içindeki başlığa ya da youtube yazısına tıklamanız yeterlidir.

Arayüzler

Buzlama (Sansür Efekti)

Chroma Key

Logo Ekleme / Kaldırma

Yazı Ekleme

Mask ve Blend Mode

Youtube üzerindeki videolarımızdan para nasıl kazanılır?

Multicam Montaj

3d Picture in Picture

Sizlerden gelen sorular

Derslerin yenileri eklendikçe burada da güncellenecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dersleri, eğitim, edius, sorunları, ömer gökyar