Gündüzalp Koleji

Logo Tasarımları - Gündüzalp Koleji Sponsorlu Bağlantılar Değerli arkadaşlar okul logosunu değiştirmeye çalışıyorum sizin değerli yorumlarınıza tavsiyelerine ihtiyacım var... Her türlü tavsiye ve yoruma açıktır.. eski logo yenilemeye çalıştığım logo...

Gündüzalp Koleji
volkanusak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkanusak

Grafiker / Giresun

Gündüzalp Koleji

Alt 05-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli arkadaşlar okul logosunu değiştirmeye çalışıyorum sizin değerli yorumlarınıza tavsiyelerine ihtiyacım var... Her türlü tavsiye ve yoruma açıktır..

Gündüzalp Koleji
eski logo

Gündüzalp Koleji
yenilemeye çalıştığım logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 05-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence eğitim ve öğretim ile ilgili logolarda dışta bir şekil olması hem daha tanıdık, hem daha düzgün hem de daha bir disiplinli ve ciddi duruyor. Şekilden kastım, yukarıda verdiğiniz eski logo örneği. Bir çok eğitim ve öğretim kurumunda bu tarz şekiller kullanılır ve saydığım nedenlerden de doğru olan budur bence. Ben sizin yerinizde olsaydım, eski logonun dışıyla değil içi ve renkleriyle oynardım.
Bu mesajdan alıntı yap

volkanusak

Grafiker / Giresun

Alt 05-10-2009 #3
Yorumun ve tavsiyen için çok teşekkür ederim "larana" . Ama yönetim logoda isim belirgin olsun istiyor sence nasıl bi çalışma yapabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 05-10-2009 #4
İkinci çalışmayı ben beğendim.Birkaç farklı fontla değişik uygulamalar da deneyebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

volkanusak

Grafiker / Giresun

Alt 05-10-2009 #5
nihatbaysal yorumun için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap