güner bayan kuaförü (hayali)

Logo Tasarımları - güner bayan kuaförü (hayali) Sponsorlu Bağlantılar kurdele bayanı simgeliyor ayrıca kurdelede bir de makas figürü var bu da kuaförü simgeliyor can sıkıntısı ile yapılmış bir çalışmadır yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum. saygılar......

kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 16-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kurdele bayanı simgeliyor ayrıca kurdelede bir de makas figürü var bu da kuaförü simgeliyor can sıkıntısı ile yapılmış bir çalışmadır yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum. saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sentezboyut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sentezboyut(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kurdele figürü genelde terziler için kullanılır. Ama kuaförlerde kullanılmayacak diye bir kural yok. Turuncu rengi kullanacaksan biraz daha canlı olabilir. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
metinstar35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

metinstar35

Grafiker / İzmir

Alt 17-05-2008 #3
g harfin arkaplanda kalmış okunmuyor gibi.bende katılıyorum turuncuyu daha canlı kullanmalısın.
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetvrl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetvrl

Grafiker / İstanbul

Alt 17-05-2008 #4
Açık konuşmak gerekirse güzel olmuş bi çalışma diyemedim, simgelerin anlamlarını düşünerek tasarım yapman çok güzel ama güner yazı karakteri simgeyle hiç uyuşmamış diyebilirim, BENİM GÖRÜŞÜM
Bu mesajdan alıntı yap
mrlkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrlkk

Grafiker / İstanbul

Alt 17-05-2008 #5
turuncu değil de, canlı bir pembe kullanabilirsin. güner yazısının fontunu sanırım kibar bir font olarak kullanmak istemişsin fakat ona yakın daha derli toplu bir font bulabilirsin. Bu arada resimdeki kurdela ile makas birleşimi olgu, simetrik olarak insanı biraz rahatsız ediyor.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bayan, güner, hayali, kuaförü